پرسپولیس / شناسه خبر: 100599 / تاریخ انتشار : 1398/5/18 16:21
|
تساوی مقابل نساجی در هفتمین بازی تدارکاتی

پرسپولیس و تنها یک برد مقابل لیگ برتری‌ها

پرسپولیس تا اینجای تابستان و طی 34 روزی که از شروع تمریناتش می گذرد 7 بازی تدارکاتی در تهران برگزار کرده  که غیر از دو برد مقابل تی دسته اولی نیروی زمینی در 5 دیدار مقابل تیم های لیگ برتری تنها یک برد، دو مساوی و دو باخت داشته است.پرسپولیس به سایپا و فولاد باخت،مقابل پیکان و نساجی متوقف شد و تنها موفق به شکست نفت مسجد سلیمان شد.

آخرین بازی تدارکاتی سرخ‌ها عصر پنجشنبه مقابل نساجی در ورزشگاه خالی از تماشاگر، عکاس و خبرنگار شهید کاظمی برگزار شد که در نهایت این بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.

در این بازی کالدرون تیمش  را با ترکیب علیرضا بیرانوند،سیدجلال‌حسینی،شجاع خلیل‌زاده،محمد انصاری،آدام همتی،کمال کامیابی‌نیا،امید عالیشاه، محسن ربیع‌خواه، سعید حسین‌پور، امیر روستایی و مهدی عبدی به زمین فرستاد.

​در دقیقه 34 در پی ارسال خوب سعید حسین پور، مهدی عبدی با ضربه سر اولین گل این دیدار را به ثمر رساند.

در دقیقه 45 بازیکن نساجی وارد محوطه جریمه سرخپوشان شد و با خطای  شجاع  نقش بر زمین شد که داور نقطه پنالتی را نشان داد. محمد عباس زاده ضربه پنالتی را گل کرد و بازی به تساوی رسید.

​​با شروع نیمه دوم، احسان حسینی جای شجاع خلیل زاده را گرفت و محمد امین اسدی جایگزین کمال کامیابی نیا شد.

​در دقیقه 68 سفیدپوشان نساجی با یک شوت پشت 18 قدم توانستند گل برتری خود را به ثمر برسانند.دو دقیقه بعد محمد امین اسدی با سماجت و توپگیری از مدافع نساجی با یک ضربه حساب شده گل تساوی را به ثمر رساند.

​در 15 دقیقه باقیمانده پرسپولیس چند موقعیت برای گل برتری داشت که موفق نشد ضمن اینکه سعید حسین پور هم از ناحیه سر دچار شکستگی شد و با سر بانداژ شده به بازی ادامه داد.

​​امیر روستایی در جناح چپ صاحب توپ شد و پس از عبور از چند بازیکن نساجی، پاس خوبی را برای عبدی ارسال کرد که ضربه او پس از برخورد با دروازه بان نساجی به کرنر رفت. ارسال کرنر هم در یک رفت و برگشت به ضربه دروازه تبدیل شد.

11

 

captcha
تازه ها
بیشتر