پرسپولیس / شناسه خبر: 100593 / تاریخ انتشار : 1398/5/16 18:19
|

برنامه تمرینی تحت تاثیر لیگ

طبق برنامه‌ای که از سوی گابریل کالدرون طراحی شده است، سرخپوشان روزهای شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه یک جلسه تمرین در نوبت بعدازظهر و از ساعت 18 انجام خواهند داد.برای روزهای یکشنبه دو جلسه تمرین در ساعات 10 صبح و 18 در نظر گرفته شده است و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به انجام بازی‌های دوستانه و تدارکاتی اختصاص دارد. سرخپوشان برای روز جمعه استراحت دارند.این برنامه با مشخص شدن زمان آغاز رقابت‌های لیگ برتر و اولین بازی مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر تغییراتی خواهد داشت.

بی پولی در باشگاه پرسپولیس

وقتی بحث معوقات مربیان و بازیکنان تیم های پایه مطرح شده از باشگاه پرسپولیس هم به آنها گفه اند حقوق کارمندان باشگاه عقب افتاده است.ظاهرا باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته حثوث کارمندان خود در تیرماه را بپردازد و این مساله مشکلاتی به وجود آورده است.از سوی دیگر گفه می شود این بی پولی ها باعث شده تا نگهبان ها و خدمه ورزشگا شهید کاظمی هم حقوق نگیرند.

کالدرون شاکی از بدعهدی

طبق قرارداد کالدرون او در اردوی ترکیه باید نزدیک به ۳۰۰ هزار یورو از پرسپولیس دریافت می‌کرد اما این اتفاق نیفتاد و مسوولان باشگاه به سرمربی تیم قول مساعد دادند این پول تا ۱۰ مرداد به وی داده خواهد شد. با این حال کالدرون هنوز موفق به دریافت مبلغ پیش قسط قرارداد خود نشده تا ناراحتی خود را در دیدار اخیر با مدیرعامل باشگاه اعلام کند.سرمربی آرژانتینی پرسپولیس به مسوولان باشگاه اعلام کرده شرایط اقتصادی باشگاه را درک می‌کند اما نمی‌تواند بدعهدی آنها را تحمل کند.ایرج عرب در این دیدار ضمن دلجویی از کالدرون قول داده به‌زودی مبلغ مورد نظر را به حساب سرمربی سرخپوشان واریز کند.

آمادگی ماهینی قبل از لیگ

نعمتی، رسن و ماهینی آخرین مصدومان پرسپولیس هستند که از بین آنها ماهینی دو هفته دیگر می تواند در تمرینات گروهی شرکت کند.با توجه به اینکه هنوز زمان شروع لیگ اعلام نشده اما به نظر می رسد ماهینی حداقل بازی اول را از دست خواهد داد و با توجه به اینکه بیش از یک ماه نتوانسته با تیم تمرین کند مدتی زمان خواهد برد تا وارد رقابت برای حضور در ترکیب اصلی شود.

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر