پرسپولیس / شناسه خبر: 100589 / تاریخ انتشار : 1398/5/16 17:04
|
کالدرون مرتب سراغ زمان شروع لیگ را از من می‌گیرد

خلیلی: نمی‌توان درباره قرعه بد و خوب صحبت کرد

محسن خلیلی بعد از حضور در مراسم قرعه کشی لیگ برتر در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفته است:«آقای کالدرون مرتب سراغ زمان شروع لیگ را از من می‌گیرد. در اینجا، همه تشنه شروع بازی‌ها هستند. هم مربیان شناخت خوبی نسبت به بچه‌ها دارند و هم بچه‌ها با افکار سرمربی آشنا شدند. برای کامل شدن این شناخت نیاز داریم که وارد بازی‌ها بشویم.»

مدیر تیم پرسپولیس درباره تحلیل خود از وضعیت قرعه‌کشی مسابقات،گفت:«همه تیم‌ها باید دوبار برابر هم قرار بگیرند، پس خیلی نمی‌توان درباره قرعه بد و قرعه خوب صحبت کرد. برای ما هم فرق زیادی نمی‌کند، قرعه چگونه باشد. هر قرعه‌ای هم به ما بیفتد. همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس با تمام توان بازی می‌کنند.»

خلیلی درباره بازی‌های پرسپولیس در هفته‌های ابتدایی و تحلیل‌هایی که درباره سنگینی این برنامه خواهد داشت افزود:«با توجه به شرایط جدول فصل گذشته و تحلیل‌هایی که وجود دارد، در همان شروع لیگ با حریفان خوب و قدرتمندی بازی داریم. این مساله هم خوب است و هم می‌تواند بد باشد. تا حد زیادی بستگی به خود ما دارد. منظور از ما، تیم و هواداران است. این شرایط قطعا انگیزه و ولع بچه‌های ما را برای بهتر شدن و تمرکز بیشتر زیاد می‌کند.از نگاه من، هواداران ما هم پا به پای تیم سه دوره قهرمان شده‌اند، پس تجربه لازم را برای مواجهه با شرایط خاص دارند. ما سعی می‌کنیم جنبه‌های خوب این برنامه را ببینیم و روی آن کار کنیم.به هر حال روی دیگر سکه هم این است که وقتی به نیم فصل دوم برسیم، در بخش دوم آن با این تیم‌ها روبرو نیستیم ولی باز تاکید می‌کنم حداقل برای پرسپولیس هیچ بازی آسانی وجود ندارد و این طور نیست که بازی با تیم مثلا دهم جدول خیلی آسان‌تر از بازی با تیم دوم باشد و چه بسا که از جهاتی سخت‌تر هم می‌شود.»

11

captcha
تازه ها
بیشتر