پرسپولیس / شناسه خبر: 100586 / تاریخ انتشار : 1398/5/16 16:19
|
رقابت زمانه و بیات برای دروازه‌بان سومی

گلری که استقلال را قهرمان کرد در تمرین پرسپولیس

روز سه شنبه ساسان زمانه دروازه‌بان جوان زیر 23 سال در تمرینات پرسپولیس حضوری فعال داشت.زمانه که امسال به عضویت تیم امید پرسپولیس در آمده از سوی کادر فنی این تیم در اختیار تیم بزرگسالان گذاشته شد اما مدتی مصدوم بود و چند روزی در تمرینات بزرگسالان شرکت نکرد.

مربیانی که در رده‌های پایه فعالیت می‌کنند معتقدند زمانه یکی از بهترین دروازه بان‌های جوان فوتبال ایران است و پرسپولیس با جذب او و البته امیرحسین بیات دیگر دروازه بان زیر 23 سالی که امسال جذب شده حرکت بزرگی را برای پر کردن جای بیرانوند در سال‌های آینده آغاز کرده است.

حالا این دو گلر جوان رقابت برای دروازه‌بان سومی پرسپولیس را آغاز کرده اند اما با توجه به تعریف و تمجیدهایی که از این دو دروازه‌بان می‌شود برخی مربیان معتقدند هیچ بعید نیست یکی از آنها جای رادوشوویچ را هم بگیرد و او را کنار بزند تا حداقل به عنوان گلر دوم روی نیمکت بنشیند.

ساسان زمانه فصل قبل دروازه بان تیم امید استقلال بود که با این تیم قهرمان لیگ امیدهای تهران شد.او در این رقابت‌ها عملکرد بسیار خوبی داشت و نقش تعیین کننده‌ای در قهرمانی استقلال ایفا کرد.

نکته جالب اینجاست که زمانه و بیات در تیم امید نفت تهران هم تیمی بودند که البته در آن تیم زمانه گلر اصلی و بیات نیمکت نشین بود اما باید دید شرایط شان در پرسپولیس چگونه دنبال خواهد شد.

فعلا این دو دروازه بان باید رقابت کنند تا به عنوان گلر سوم تیم شناخته شوند هر چند شاید در این صورت نیز به لیست 20 نفره بازی‌های لیگ برتر نرسند.

11

captcha
تازه ها
بیشتر