پرسپولیس / شناسه خبر: 100580 / تاریخ انتشار : 1398/5/15 19:57
|
تبعیض ناراحت کننده بین تیم بزرگسالان و پایه‌ها

حیف و میل کیک و هندوانه در پرسپولیس!

ایران ورزشی - در شرایطی که تیم های پایه پرسپولیس مشکلات مالی و کمبود شدید امکانات را حس می کننند و این مشکلات بر عملکرد فنی شان تاثیر گذاشته در تیم بزرگسالان پرسپولیس حیف و میل می شود. امروز(سه شنبه) مربیان تیم های پایه پرسپولیس در نشست با ایرج عرب مشکلات شان را مطرح کردند و اما برخی مسائل گفتنی نیست.مثلا اینکه در شرایطی که تیم های پایه پرسپولیس یک دست لباس بیشتر ندارند و به لحاظ تغذیه توجهی به آنها نمی شود در تیم بزرگسالان بودجه باشگاه حیف و میل می شود.

گفت می شود تیم های پایه پرسپولیس فقط یک دست لباس مسابقه گرفته اند و خبری از البسه تمرینی نیست تا جایی که مربیان این تیم ها خودشان دست به کار شده و با ارتباطاتی که داشته اند یا از هزینه خودشان برای شاگردان خود البسه تمرینی گرفته اند.

این مساله در مورد کمبود تغذیه بازیکنان تیم های پایه نیز به گونه دیگری وجود دارد.گفته می شود در شرایطی که  در تمرین تیم بزرگسالان پرسپولیس با کامیون هندوانه می آورند و خالی می کنند در تمرین تیم های پایه به سختی آب معدنی پیدا می شود و در واقع غیر از آب معدنی چیز دیگری نیست آن هم در شرایطی که معمولا تمرینات این تیم ها در بدترین ساعت روز و گرمای وحشتناک تابستان تهران برگزار می شود.

این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که در تمرین بزرگسالان میوه ها حیف و میل شده و برای مثال در شرایطی که می توانند با 20 عدد هندودانه در یک جلسه تمرینی، بازیکنان را از حیث میوه تامین کنند دو برابر این تعداد فرستاده شده و بخش عمده ای از این هندوانه ها حیف و میل می شود.

اتفاق دیگری که در تمرین پرسپولیس می افتد حیف و میل کیک های جشن تولد است که تفاوت تیم اصلی و پایه ها را بیشتر نشان می دهد.در شرایطی که تیم‌های پایه از داشتن امکانات اولیه محرومند در تیم بزرگسالان برای تمام اعضای تیم شامل بازیکن، مربی، پزشک و ... جشن تول گرفته  و کیکی تهیه می شود اما نکته تاسفبار اینجاست که کیک ها میل نمی شود و بازیکنان با مالیدن کیک به سر و صورت یکدیگر عملا هزینه صرف شده پای خرید این کیک‌های نه چندان ارزان قیمت را به باد می دهند.این اتفاق در حالی رخ می دهد که با توجه به حضور حدودا 40 نفر در تیم تقریبا هر هفته تولد یکی دو نفر از اعضای تیم است و خرید کیک تولد یک اتفاق دائمی در طول فصل به حساب می آید.

11

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر