پرسپولیس / شناسه خبر: 100578 / تاریخ انتشار : 1398/5/15 18:49
|
مسائل نقل و انتقالاتی زیر نظر مدیرعامل است

خلیلی: گزینه‌ها همه مد نظر کالدرون هستند

محسن خلیلی پیش از شروع مراسم قرعه‌کشی لیگ نوزدهم در جمع خبرنگاران گفت:‌ چند هفته‌ای بود که منتظر بودیم لیگ قرعه‌کشی شود و همه باشگاه‌ها از بلاتکلیفی خارج شوند. امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم چون وقتی تاریخ لیگ مشخص نیست برنامه‌ریزی مربیان به هم می‌ریزد و بازیکنان هم خسته می‌شوند. آنها طی سال‌های اخیر نهایتاً 50 روز در فصل آماده‌سازی شرکت کردند و به همین دلیل این تعطیلات خسته کننده بوده است. امروز هم قول داده‌اند تاریخ شروع بازی‌ها را به ما بگویند و امیدواریم که متوجه شویم لیگ دقیقاً از چه زمانی آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری قرعه‌کشی لیگ در مشهد گفت: هنوز که مراسم آغاز نشده اما در کنار حرم امام رضا بودن یک افتخار است و امیدوارم که ساعت پرواز به ما اجازه بدهد به زیارت امام هشتم برویم. برگزاری مراسم قرعه‌کشی امکانش برای همه شهرها وجود دارد و اینگونه است که همه شهرها می‌توانند خودشان را در فوتبال ایران سهیم بدانند.

وی در مورد تأیید نشدن مایگا و همچنین روند جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیس گفت: اصولاً همه مسائل نقل و انتقالاتی زیر نظر مدیرعامل است و در مورد بازیکنان خارجی هم اطلاعات را آقای عرب در اختیار دارد اما مطمئناً گزینه‌ها نفراتی خواهند بود که مدنظر کالدرون هستند.

خلیلی در پاسخ به این سؤال که دوست دارد دربی چه زمانی برگزار شود، گفت: هر هفته‌ای باشد مشکلی نیست. دربی جذابیت خودش را دارد و امیدوارم هر دو تیم یک فوتبال جذاب را در زمان مقرر انجام بدهند.

سرپرست تیم پرسپولیس در پاسخ به سؤالی مبنی براینکه آیا تیمی که بسته شده مدعی حضور در سه جام هست یا خیر، گفت: تیم ما همان تیم پارسال است و چند بازیکن جدید به آن اضافه شده‌اند. مطمئناً پرسپولیس قدرتمندتر شده است. امیدوارم با حمایت هواداران امسال بعداز هتریک به چهارمین عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم.

وی در پایان در خصوص شکایت باشگاه پرسپولیس از یک مجری تلویزیونی گفت: باشگاه شکایتش را از سامان گوران انجام داده که فکر می‌کنم خبر رسمی‌اش روی پیج اینستاگرام باشگاه باشد.

11

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر