پرسپولیس / شناسه خبر: 100576 / تاریخ انتشار : 1398/5/15 18:12
|

انتصاب مدیر رسانه ای

ایرج عرب امروز(سه شنبه) با صدور حکمی، علیرضا اشرف را به عنوان مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس منصوب کرد.اشرف دارای مدرک کارشناسی علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه تهران است و فعالیت رسانه‌ای و روزنامه‌نگاری خود را از تابستان سال 1388 آغاز کرد و سابقه فعالیت به عنوان خبرنگار، دبیر و سردبیر در خبرگزاری‌های معتبر کشور را دارد.دوره بین‌المللی و روزنامه‌نگاری ورزشی در چین، دوره مدیریت ساختاری فوتبال و مدیریت و بازاریابی محتوا، از دوره‌هایی است که وی پشت سر گذاشته است.روزنامه ایران ورزشی برای علیرضا اشرف یکی از همکاران خوب و فهیم در عرصه رسانه آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.

جمعه استراحت

بنابر اعلام مدیر تیم پرسپولیس،سرخپوشان چهارشنبه و پنجشنبه، 16 و 17 مرداد، بازی‌های تدارکاتی خود برابر فولاد خوزستان و نساجی قائمشهر را پشت درهای بسته برگزار خواهد کرد.گابریل کالدرون همچنین روز جمعه را به بازیکنان استراحت داده است.

کالدرون با تیم امید بازی نمی کند

در جلسه مربیان تیم های پایه پرسپولیس با ایرج عرب،اسماعیل حلالی سرمربی تیم امید پرسپولیس مساله بازی تداراتی تیمب زرگسالان و امیدها را مطرح کرد که خلیلی گفت کالدرون خواسته فقط با تیم های لیگ برتری بازی کنیم و به همین خاطر بازی با تیم امید منتفی است.حلالی معتقد است در شرایط بدی که تیم امید پرسپولیس در آن قرار دارد بازی با تیم بزرگسالان می توانست شرایط روانی بازیکنانش را بهتر کند اما ظاهرا تلاش او برای انجام این بازی به جایی نرسید.

اسناد پرداختی گم شده

تعدادی از طلبکاران باشگاه در سال های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۶ در حالی از پرسپولیس طلب دارند که اسناد مالی مربوط به آنها در باشگاه پرسپولیس وجود خارجی ندارد. عدم تطابق این مدارک باعث شده تا عرب نتواند راهکاری برای پرداخت آن پیدا کند.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حسابرسی وزارت ورزش را دلیلی بر عدم پرداخت به این طلبکاران اعلام کرده است. او نمی تواند بدون سندهای هزینه ای که بابت این پول ها پرسپولیس را بدهکار کرده است پرداختی داشته باشد.مدیرعامل باشگاه پرسپولیسبه طلبکاران اینچنینی باشگاه نیز اعلام کرده تا زمانی که اسناد مالی معتبری را منطبق بر مدارک آنها پیدا نکند قادر به پرداخت آنها نیست.

11-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر