پرسپولیس / شناسه خبر: 100575 / تاریخ انتشار : 1398/5/15 17:56
|
عرب در جلسه با مربیان تیم‌های پایه:

جسمم اینجاست، فکرم دنبال مهاجم خارجی!

ایران ورزشی - بعد از مشکلات عدیده‌ای که برای تیم‌های پایه پرسپولیس به وجود آمد سرانجام ایرج عرب زمانی برای شنیدن مشکلات و درد و دل‌های مربیان تیم ها گذاشت و امروز(سه شنبه) میزبان آنها بود.

در این جلسه غیر از ایرج عرب، مجیدی معاون او و محمد پنجعلی به عنوان مدیر آکادمی در کنارش نشستند.

محسن خلیلی مدیر تیم بزرگسالان هم در این جلسه حضور داشت ضمن اینکه امام وردی یکی از مسوولان باشگاه هم در حکم منشی جلسه  آنچه در این جلسه اتفاق افتاد و گفته می شد را یادداشت برداری می کرد.

در این جلسه همچنین مربیان چهار تیم پایه و سرپرستان آنها هم حضور داشتند.اسماعیل حلالی، مجید پروین، رضا جباری ،حسن خانمحمدی، مسعود زارعی ، منصور عظیمی و فرامرز سلطانی از مربیان تیم‌های پایه پرسپولیس در این جلسه بودند که چهار سرمربی پرسپولیس مشکلات شان را مطرح کردند .

در این جلسه مربیان تیم های پایه به وضعیت بغرنج این تیم ها و مشکلات مالی و کمبود امکانات اشاره کرده و نسبت به وضعیت موجود بشدت گله کردند.این مربیان تاکید کردند یازده ماه است دریافتی نداشته اند و در این شرایط کار کردن برایشان بسیار دشوار شده است.

در نقطه مقابل ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:«بله قبول دارم و به شما حق می دهم .مشکلات زیاد است و هر چه بگوئید حق دارید.»

وی همچنین گفت:«به شما حق می دهم اما در حال حاضر فقط جسمم اینجاست و فکرم دنبال این است که چطوری مهاجم خارجی بگیریم .»

در این میان مربیان تیم‌های پایه به شرایط مالی اعتراض داشتند و بابت حقوق معوقه شان گله کردند .آنها به عرب گفتند خودتان نمی توانید دو ماه بدون حقوق کار کنید اما ما ماه هاست پولی نگرفته ایم که عرب به آنها حق داد و اعلام کرد با اولین پولی که به باشگاه تزریق شود مطالبات آنها را پرداخت خواهد کرد که البته معلوم نیست چه زمانی باشد.

در این میان جالب اینجاست عرب به برنامه ای که سال گذشته رئیس آکادمی به کنفدارسیون فوتبال آسیا فرستاده انتقاد کرد و گفت ای اف سی از این برنامه ایراد گرفته بوده که پنجعلی ابتدا سکوت کرد اما سپس در جمع مربیان و برخی مسوولان باشگاه گفت نمی دانم چرا از برنامه ما ایراد گرفته اند.

11-350

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر