پرسپولیس / شناسه خبر: 100558 / تاریخ انتشار : 1398/5/14 18:37
|

ایران ورزشی - فرشاد احمدزاده در تازه ترین مصاحبه خود گفته «اجازه نمی‌دهم که کسی بخواهد به هویت من و باشگاه پر افتخار پرسپولیس توهین کند». او تاکید کرده تا آخر پای شکایتش از سامان گوران است و وساطت افرادی که می خواهند میانچیگیری کنند را نمی پذیرد.

نمی دانیم فرشاد احمدزاده کی اینقدر سختگیر و خشن شده اما اگر احساس می کند به او توهین شده حق دارد شکایت کند و پای شکایتش بایستد اما اینکه در مصاحبه اش داستان خودش را اینطور به پرسپولیس گره بزند درست نیست و مصداق بارز سوء استفاده است برای اینکه خودش را دوباره به قلوب هواداران نزدیک کند.

به اینکه چرا احمدزاده از پرسپولیس و رفت و در فصل محرومیت دست برانکو را خالی گذاشت ، کاری نداریم.حتما او هم برای خودش دلایلی داشته که محترم است اما اینکه الان بیاید و بعد از شکایت از گوران خودش را اینطور به پرسپولیس گره بزند اتفاق جالبی نیست و برای او در جهت عکس عمل می کند.یعنی برایش کارکرد منفی دارد.

واضح است که احمدزاده به خاطر آن بخش از صحبت‌های سامان گوران که به او توهین کرده اقدام به شکایت کرده است و باشگاه پرسپولیس خودش شکایت مجزایی درباره توهین این کمدین به لوگوی باشگاه داشته و آن شکایت را پیگیری می کند.

در واقع آن بخش از صحبت‌های احمدزاده که گفته اجازه نمی دهد کسی به پرسپولیس توهین کند تلاشی است پیش پا افتاده در جهت بازگرداندن مقبولیت که هرگز جواب نمی دهد.شاید بهتر باشد هافبک اهل ارومیه پرسپولیس به جای این مصاحبه ها  دنبال اثبات توانایی‌هایش در زمین باشد چرا که با هر گل و پاس گلش می تواند به راحتی و بدون کلام اضافه،هواداران پرسپولیس را با خود همراه کند و پرچم سفی را بدهد دست تمام آنهایی که از او دلخورند و حتی بعد از بازگشتش به پرسپولیس رهایش نمی کردند.

احمدزاده حتما خودش می داند که باشگاه پرسپولیس مدیرعامل دارد،بخش حقوقی دارد، روابط عمومی دارد و اگر قرار بر پاسخگویی به این قبیل اهانت‌ها باشد این مسوولان خودشان دست به کار می شوند پس بهتر است دنبال راه بهتری برای بازگرداندن مقبولیتش باشد.

11

captcha
تازه ها
بیشتر