پرسپولیس / شناسه خبر: 100543 / تاریخ انتشار : 1398/5/13 15:53
|
از پست مشترک پیشکسوتان تا شکایت باشگاه

حمله پرسپولیسی‌ها به گوران؛ فرق شیردال و گاو

همان طور که کمدین استقلالی از مجری پرسپولیس عقب نماند و کری‌های هواداری‌اش را رسانه ای کرد باشگاه پرسپولیس هم از استقلال عقب نماند و رفت دنبال شکایت از فردی که رسما به لوگوی این باشگاه اهانت کرد.

روز شنبه و ساعاتی بعد از به پا خاستن مهلکه توهین مجری شبکه سه به لوگوی باشگاه استقلال و واکنش‌هایی که به همراه داشت ، یک بازیگر – کمدین استقلالی در راستای حمایت از باشگاهش و کوبیدن آن مجری فیلمی در فضای مجازی اش منتشر کرد اما متاسفانه او نیز پا را فراتر از ادب گذاشت و به لوگوی باشگاه پرسپولیس بی ادبی کرد.

سامان گوران که گهگاه با اظهار نظرهای آنتی پرسپولیسی اش موجی در شبکه های مجازی راه  می‌اندازد با این اقدام خود خشم هواداران پرسپولیس را برانگیخت و بسیاری از هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس با انتشار پستی مشترک در توصیف حیوان افسانه ای حاضر در لوگوی پرسپولیس حرکت گوران را تقبیح کردند.

در متن این پست مشترک آمده بود:«لوگوی پرسپولیس برگرفته از موجودی افسانه ای به نام شیردال است که تنش از شیر و سرش از عقاب(دال) می باشد.لطفا از تمدن اصیل ایرانی اطلاعی ندارید اظهار نظر نفرمائید.»

این پست دست به دست شد تا پرسپولیسی ها در اقدامی میلیونی جواب گوران را داده باشند اما این ته ماجرا نبود و باشگاه پرسپولیس هم برای اینکه نشان دهد از استقلال کمتر نیست  وارد معرکه شد.

ابتا در خبرگزاری ها خبر آمد این باشگاه از گوران شکایت کرده  و بعد از آن باشگاه رسما اطلاعیه‌ای داد اعلام کرد قصد پیگیری حقوقی این ماجرا را دارد.در اطلاعیه باشگاه آمده:« باشگاه پرسپولیس قبل از هر چیز بر این عقیده خود تاکید می‌ورزد که احترام به رقیبان یک اصل است و فوتبال باید محلی برای تمرین رقابت در کنار رعایت اخلاق، جوانمردی و عدالت باشد.

اظهارات توهین آمیز روز گذشته(شنبه) یکی کمدین‌ها، نه فقط توهین به میلیون‌ها هوادار دلسوز پرسپولیس که بی‌احترامی نسبت به تمام مردم ایران بود.باشگاه پرسپولیس اقدام‌های خود برای پیگیری حقوقی و قضایی را از صبح امروز یکشنبه آغاز کرد و آن را تا حصول نتیجه ادامه خواهد داد.

بی‌تردید چنین اظهار نظرهایی از سوی افرادی که جایگاه حقوقی خاصی هم ندارند، باعث آزردگی روح جامعه می‌شود چنانکه این بار، هواداران خوب پرسپولیس و بسیاری دیگر از هموطنان کشورمان را فارغ از تعصب‌های رنگی متاثر و غمگین کرد.چنین کنش‌هایی به طور قطع خدشه‌ای به بزرگی پرسپولیس وارد نمی‌سازد ولی باشگاه بر اساس وظیفه ذاتی خود، آن را پیگیری می‌کند.امیدواریم در آینده شاهد تکرار مواردی از این دست نباشیم.»

11

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر