پرسپولیس / شناسه خبر: 100533 / تاریخ انتشار : 1398/5/12 17:59
|
5-4 هفته صبر کنید تا ترکیب دست کالدرون بیاید

عربشاهی: بعضی‌ها مرد مسابقه نیستند

زمان ما 13 تا بازیکن ملی پوش در پرسپولیس بودند که 11 نفرشان می‌رفتند توی زمین. بسته به این است که در طول هفته کدام‌شان بهتر تمرین کنند و آمادگی بدنی و شرایط روانی بهتری داشته باشند.

ایران ورزشی- ضیا عربشاهی یکی از آن پیشکسوتانی است که همواره در زمان برانکو درباره ارنج صحبت می کرد و بعضا نقدهایی هم به ترکیب و تعویض های او داشت.حالا نوبت کالدرون است و با توجه به نیمکت نشینی احتمالی بزرگانی مثل سیدجلال، انصاری، ماهینی و عالیشاه سراغ عربشاهی رفیتیم تا بدانیم نظر او چیست.

آقا ضیا با توجه به ترکیب‌های احتمالی بازی های تدارکاتی و مشاهدات به نظر می رسد برخی بازیکنان نامدار مثل سیدجلال، ماهینی، انصاری و عالیشاه فصل را از روی نیمکت شروع کنند.نظر شما چیست؟

نمی شود از الان صحبت کرد.یعنی تا هفته دوم سوم نگذرد نمی شود حرف زد.مربی در بازی‌های تدارکاتی دنبال این است تا تیم را پیدا کند.ما هم باید صبر کنیم تا سه چهار بازی بگذرد اما این را هم در نظر بگیرید که بعضی ها مرد مسابقه نیستند.باید صبر کنیم بازی‌ها انجام شود تا سرمربی ارنج را پیدا کند.

اما نیمکت نشینی بازیکنانی مثل سیدجلال عجیب به نظر می‌رسد.

سیدجلال همیشه خوب بوده و یکی از آنهاست که هر مربی بیاید از او استفاده می کند.سیدجلال همیشه یکی از بازیکنان شاخص تیم بوده.

اما امسال رقیب ملی پوشی به نام کنعانی زادگان دارد.

درست است که کنعانی ملی پوش است اما رقابت باید باشد.زمان ما 13 تا بازیکن ملی پوش در پرسپولیس بودند که 11 نفرشان می رفتند توی زمین. بسته به این است که در طول هفته کدام شان بهتر تمرین کنند و آمادگی بدنی و شرایط روانی بهتری داشته باشند.

انصاری و ماهینی چطور؟

انصاری بازیکن خیلی خوبی است.مربی هم همیشه بهترین‌ها را انتخاب می کند.انصاری هم می تواند وسط بازی کند.اینکه او، نادری، شجاع،سیدجلال و کنعانی می توانند وسط بازی کنند خیلی خوب است .به نظر من باید تا هفته چهارم پنجم صبر کنیم تا ترکیب دست کالدرون بیاید.شاید او در مسابقات تارکاتی نتواند ارنج اصلی را تشخیص بدهد.باید صبر کنیم.تماشاگرها هم بای از کالدرون حمایت کنند.

الان پرسپولیس درکدام ناحیه کمبود دارد؟

مهاجم نداریم.

اما ظاهرا مهاجم خارجی در آستانه عقد قرارداد است.

باید خودش را در پرسپولیس نشان دهد.درپرسپولیس بازی کردن سخت است و هر بازیکنی نمی تواند خودش را نشان دهد.باید مهاجمی بیاورند که به درد پرسپولیس بخورد ومثل آن مهاجم کروات نباشد که اقای برانکو آورد و در حد پرسپولیس نبود.

مهاجمان جوان نمی توانند گره از مشکلات خط حمله باز کنند؟

باید مربی به آنها اعتماد کند.الان مهاجمان جوان خوبی داریم که در تیم امید هم هستند.البته اینها باید خودشان را باور کنند تا وقتی رفتند توی زمین در همان دقایق کوتاه خودشان را نشان بدهند.

فکر می کنید کالدرون در پرسپولیس موفق می شود؟

امیدوارم.البته کار خیلی سختی دارد چون مربی قبلی سه تا قهرمانی متوالی آورده .ان شاء الله که بتواند.ما دوست داریم تیم مان همیشه موفق باشد.

11

captcha
تازه ها
بیشتر