پرسپولیس / شناسه خبر: 100531 / تاریخ انتشار : 1398/5/12 16:59
|
نتایج ضعیف حاصل ۸ ماه بی پولی

کارد به استخوان پایه‌های پرسپولیس رسید

پرسپولیس به عنوان قهرمان و پرطرفدارترین تیم فوتبال ایران وضعیت اسفباری در تیم‌های پایه دارد و هر سال این شرایط دردناک تکارار می شود.

فصل قبل با وجود دیر بسته شدن تیم ها،محرومیت و پنجره‌های بسته، تیم های پایه پرسپولیس در اوج بی‌امکاناتی بد نتیجه نگرفتند اما امسال هم این وضع تکرار شده و شرایط در این تیم ها وخیم گزارش می‌شود.

امروز(شنبه) مربیان تیم‌های پایه پرسپولیس برای بررسی شرایط شان به باشگاه رفتند اما موفق به دیدار با ایرج عرب نشدند.آخرین پرداختی به ایشان در 25 آبان ماه سال گذشته صورت گرفته و الان  بیش از 8 ماه است این مربیان دریافتی نداشته اند.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که مموع بدهی باشگاه به این مربیان 185 میلیون تومان است که ر مقایسه با پرداختی های تیم بزرگسالان رقم ناچیزی است.

این وضعیت مربیان و شرایی که بازیکنان در آن بسر می برند باعث شده شرایط فنی تیم های پایه تحت تاثیر بی پولی و کمبود امکانات قرار بگیرد و تیم امید پرسپولیس در شروع فصل جدید از چهار بازی خود سه تا را باخته و تیم جوانان هم  در چهار هفته ابتدایی بردی نداشته است.

مربیان تیم‌های پایه پرسپولیس از وضعیت موجود کلافه اند و قصد دارند هر طور شده مشکلات شان را با مدیریت باشگاه مطرح کنند.قرار است آنها صبح سه شنبه در باشگاه پرسپولیس با عرب ملاقات کنند تا بلکه به وضعیت تیم هایشان سر و سامان دهند.

البته محمد پنجعلی مدیر آکادکی پرسپولیس مدام به این مربیان قول می دهد که شرایط به زودی بهتر خواهد شد اما ماه هاست وضعیت تغییری نکرده و شرایط تیم ها را تحت تاثیر قرار داده است.

11

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر