پرسپولیس / شناسه خبر: 100521 / تاریخ انتشار : 1398/5/11 17:51
|
با احترام به نظر کالدرون و کادرفنی

پنجعلی: من سیدجلال را می‌پسندم

حتما تغییراتی به وجود خواهد آمد یعنی این ارنج اصلی برای بازی اول است و ممکن است در ادامه تغییر کند.

ایران ورزشی - محمد پنجعلی را خیلی از فوتبالی‌ها یکی از بهترین مدافعان میانی یا شاید بهترین مدافع میانی بعد از انقلاب می دانند.البته که وقتی پای انتخاب بهترین تیم تاریخ پرسپولیس باشد نیز او پای ثابت است. اینطور می شود که به این بهانه و البته مساله نیمکت نشین شدن سیدجلال سراغ «آقاپنجی» می‌رویم. احتمالا او بهترین فردی است که می تواند در این باره نظر دهد.

آقای پنجعلی در تیم منتخب تاریخ پرسپولیس از نگاه هواداران شما هم حضور دارید.کنار سیدجلال در خط دفاع.برای این انتخاب یک تصویر هم درست کرده اند که یازده نفر منتخب در یک ترکیب دسته جمعی کنار هم حضور دارند.

من این نظرسنجی و عکسی که برایش درست شده را ندیده ام اما همین که من را انتخاب کرده اند خوشحالم و ممنونم از هواداران.حتما این عکس را می بینم.

 (بعد از خواندن اسامی تیم یازده نفره)فکر نمی‌کنید جای برخی از همبازیان شما مثل ناصر محمدخانی در این انتخاب خالی باشد؟

واقعا جای ناصر خالی است.من ناصر را از معدود مهاجمان برتر تاریخ فوتبال ایران می دانم.

شما اگر بخواهید یک تیم یازده نفره از بهترین های تاریخ پرسپولیس انتخاب کنید چه کسانی را نام می برید؟

الان برایم سخت است.بیشتر این عزیزان دوستان و همبازیان من بوده اند.الان از من این را نخواهید.

حتما شنیده اید که احتمال نیمکت نشینی سیدجلال حسینی در پرسپولیس وجود دارد و کالدرون می خواهد از زوج شجاع – کنعانی استفاده کند.نظر شما چیست؟

ما زمان برانکو هم نظر نمی دادیم.درباره کادر فنی همیشه اعتقادم این بوده باید احترام گذاشت چون سلایق متفاوت است .من خودم سیدجلال را می پسندم اما از سلیقه مربی و کادر فنی باید حمایت کرد و هر ترکیبی که به زمین می رفستند برای ما قابل احترام است.شاید تا الان تغییراتی که صورت گرفته به زعم من خوش نیاید اما دلیل نمی شود که سرمربی نظر ما را اعمال کند.

به نظرتان حضور کنعانی زادگان در تیم ملی باعث شده کالدرون او را به سیدجلال ترجیح بدهد؟

خب ایشان همه چیز را می بیند.هم فیلم بازی های بچه را دیده هم در تمرینات زیر نظرشان داشته هم در بازی های تدارکاتی زیر نظرشان گفته .یعنی اینطوری نیست که همین طور انتخاب کرده باشد.حتما بچه ها را دیده و شرایط شان را مرور کرده است.

فکر می کنید زوج شجاع – کنعانی جواب بدهد؟

من فکر می کنم هر سه نفر توانایی این را دارند و خیلی خوب است که ما بازیکنان توانمندی داریم. پرسپولیس در همه پست ها حتی روی نیمکت بازیکنانی می خواهد که حتی در رقابت های آسیایی خودی نشان بدهند .این تیم در هیچ پستی نباید کمبود داشته باشد و در غیر این صورت به مشکل می‌خورد.برای پرسپولیس باید بازیکنانی انتخاب شوند که در قواره این تیم باشند.حالا شاید بازیکنانی که اسم شان را خط زده با نظر ما متفاوت باشد اما این فقط نظر ماست.

نگفتید زوج شجاع و کنعانی جواب می دهد یا نه؟

من اعتقاد دارم اینها در بازی خودشان را نشان می‌دهند .ممکن است ارنج طوری باشد که تغییراتی در آن صورت بگیرد و مطمئن باشید این اتفاق هم می‌افتد.

ما هم تصور می کنیم سیدجلال به ترکیب اصلی برگردد.

حتما تغییراتی به وجود خواهد آمد یعنی این ارنج اصلی برای بازی اول است و ممکن است در ادامه تغییر کند.یعنی کادرفنی توانایی بازیکنان را خواهد دید و درباره انتخاب ترکیب نظر می دهد.

فکر نمی کنید دیدن سیدجلال روی نیمکت با آن همه توانایی و افتخار و البته در نظر گرفتن اینکه هر فصل یکی از بهترین های تیمش بوده عجیب باشد؟

به هر حال همان طور که گفتم من خودم به نظر سرمربی احترام می گذارم اما واقعیتش نظر خودم چیز دیگری است.البته کنعانی هم بازیکن جوان و توانمندی است.ما باید به این نظر احترام بگذاریم.مهم این است که در تیم ما بهترین‌ها بروند توی زمین و در درازمدت ترکیب حتما تغییراتی خواهد داشت.

11

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر