پرسپولیس / شناسه خبر: 100519 / تاریخ انتشار : 1398/5/11 16:37
|
با گلزنی مقابل نفت مسجد سلیمان

روستایی و عبدی از اسدی جلو افتادند

پرسپولیس در دومین بازی تدارکاتی هتفه اخیر موفق شد در ورزشگاه خالی از تماشاگر و عکاس و خبرنگار شهید کاظمی تیم مهدی تارتار را با دو گل شکست بدهد.

پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، احسان حسینی، محمد انصاری، آدام همتی، سعید حسین‌پور، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، محسن ربیع خواه، محمد امین اسدی و امیر روستایی به میدان رفت.البته کالدرون در نیمه دوم تغییراتی انجام داد.در شروع نیمه دوم ​مهدی عبدی به جای اسدی وارد زمین شد.حدود 15 دقیقه از شروع این نیمه گذشته بود که ​احمدوند دیگر بازیکن جوان پرسپولیس به جای سید جلال حسینی وارد زمین شد. در دقیقه 68 محمد حسینی به جای امید عالیشاه به زمین آمد.اواخر مسابقه هم علیرضا بیرانوند هم جای خودش را به امیر حسین بیات گلر جوان سرخپوشان داد.

​در دقیقه 13 این بازی امیر روستایی از جناح چپ صاحب موقعیت شد و پس از عبور مدافع سفیدپوش به زیبایی گل اول این دیدار را به ثمر رساند.

​در دقیقه 64 حرکت خوب سرخپوشان با همکاری عالی دو بازیکن جوان پرسپولیس همراه شد و پاس زیبای روستایی به عبدی رسید و این بازیکن جوان توپ را به زیر طاق دروازه نفت کوبید و دومین گل پرسپولیس رقم خورد.

نکته ویژه این مسابقه گلزنی دو مهاجم جوان پرسپولیس بود.دو مهاجمی که هفته گذشته درباره کیفیت ها و توانایی‌هایشان نوشته بودیم و اینکه  خصوصیات فنی شان چیست و احتمالا بتوانند جایی برای خود در این تیم پرستاره پیدا کنند.

امیر روستایی که در بازی با نیروی زمینی نشان داد چارچوب شناس خوبی است بعد از چند دقیقه بازی برای پرسپولیس گل زد و این بار هم در همان دقایق اول گل زیبایی به ثمر رساند تا نشان دهد برای بازی در ترکیب اصلی سرخ ها خیز برداشته است.

از سوی دیگر مهدی عبدی مهاجم مازندرانی پرسولیس هم  مثل روستایی فقط چند دقیقه از حضورش در ترکیب پرسپولیس گذشت که موفق به گلزنی شد.این مهاجم مازندرانی هم گل زد هم بازی خوبی از خود ارائه داد ضمن اینکه شاید اگر بازی دوستان نبود می توانست یک پنالتی هم برای تیمش گرفته باشد.

روستایی و عبدی در این مسابقه در حالی موفق به گلزنی شدند که محمد امین اسدی هنوز نتوانسته برخلاف سال گذشته در بازی‌های پیش فصل گلی بزند و با وجود بازی ترکیبی تاثیرگذار، در نواختن ضربات نهایی مشکل دارد.جالب اینکه اسدی به ترکیب اصلی نزدیکتر است اما فعلا از روستایی و عبدی عقب افتاده و باید دست بجنباند .

کالدرون مقابل نفت مسجد سلیمان از احمدوند دیگر مهاجم جوانش هم دقایقی بهره برد تا رقابت بین این چهار مهاجم جوان از همین حالا به اوج برسد.در واقع فعلا آنها برای این می جنگند که به لیست 20 نفره مسابقات برسند چون با آمدن مودیبو جا برای آنها تنگ تر هم می شود ضمن اینکه شایعه شده یک مهاجم خارجی دیگر هم قرار است جذب شود که البته فعلا کسی تائیدش نکرده است.

11

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر