فوتبال ایران / شناسه خبر: 100509 / تاریخ انتشار : 1398/5/9 17:21
|

جواب عبدی درباره باخت از افغانستان: مالکیت ۸۰ به ۲۰ بود

در بازی با افغانستان مالکیت بازی ۸۰ به ۲۰ به نفع ما بود. افغانستان در مجموع سه یا چهار توپ روی دروازه ما آورد که یکی از شوت‌های از راه دور آنها گل شد.

تیم فوتبال نوجوانان ایران که در مسابقات آسیای مرکزی(کافا) شرکت کرده است، ابتدا با یک گل مقابل افغانستان و در بازی دوم با سه گل مقابل تاجیکستان شکست خورد تا باعث شگفتی کارشناسان فوتبال آسیا شود.این دو باخت البته مورد تعجب  و انتقاد کارشناسان داخلی و رسانه های داخلی نیز قرار گرفت  اما واقعیت این است که حضور در ترونمنت کافا برای تیم نوجوانان حکم بازی های دوستانه را دارد.

در عین حال بعد از این دو باخت حسین عبدی در مصاحبه ای تلویزیونی گفته است:«تیم های دیگر مقابل ما دفاعی بازی کردند. در بازی با افغانستان مالکیت بازی ۸۰ به ۲۰ به نفع ما بود. افغانستان در مجموع سه یا چهار توپ روی دروازه ما آورد که یکی از شوت های از راه دور آنها گل شد. در این مسابقه فرصت های زیادی از دست دادیم. به هر حال باعث شد تا نقاط ضعف و قوت ما مقابل تیم هایی که دفاعی بازی می کنند، بیشتر نمایان شود.»

عبدی درباره باخت به تاجیکستان هم گفت:«تاجیکستان بازی را بهتر شروع کرد. ما بازی را خیلی بد آغاز کردیم. مجبور شدیم به کسانی هم که استراحت داده بودیم، بازی بدهیم. در این دو مسابقه در جریان بازی سه گل دریافت کردیم که اگر فیلمش را ببینید، متوجه می شوید این گل ها دور از ذهنیت است.»

سرمربی تیم نوجوانان گفت:« یکی از تیم های ما در تورنمنت چین شرکت کرد و این تیم هم در تاجیکستان حضور دارد. این دو تورنمنت باعث شد تا تمام بازیکنان فرصت بازی پیدا کنند و به اندازه چند ماه تمرین نقاط ضعف و قوتمان را نشان داد.»

3

captcha
تازه ها
بیشتر