فوتبال ایران / شناسه خبر: 100507 / تاریخ انتشار : 1398/5/9 17:00
|
لیست بحرین برای غرب آسیا اعلام شد

شنبه بحرین- اردن / مورد توجه ویلموتس و همکاران

سایت «الوطن» بحرین خبر داد تیم ملی فوتبال این کشور بعد از اردوی تدارکاتی اش در پرتغال این روزها در منامه به سر می برد. تیم ملی بحرین در پرتغال 7 دیدار تدارکاتی برگزار کرد تا خود را برای مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های آسیا 2023 آماده کند.

کاروان بحرین قرار است جمعه این هفته عازم کربلا شود تا در مسابقات قهرمانی فوتبال غرب آسیا 2019 شرکت کند. اولین دیدار بحرین یکی از رقبای ایران در انتخابی جام جهانی 2022 قطر در این رقابت ها مقابل اردن خواهد بود.

از این جهت فدراسیون فوتبال بحرین لیست بازیکنان برای حضور در مسابقات قهرمانی فوتبال غرب آسیا 2019 را اعلام کرد که عبارتند از:

سید محمد جعفر، حمد الدوسری، سید شبر علوی، احمد بوغمار، سید مهدی باقر، محمد عادل، احمد عبدالله، ولید الحیام، احمد نبیل، محمد عبدالوهاب،علی مدن، عبدالوهاب المالود، عیسى جهاد، کمیل الاسود، علی حرم، محمد الحردان، سید ضیاء سعید، عبدالله الهزاع، جاسم الشیخ، محمد الرمیحی، سامی الحسینی، اسماعیل عبداللطیف و عیسى موسى.

بحرین یکی از رقبای ایران در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های آسیا 2023 چین است و بازی هایش در مسابقات غرب آسیا می تواند مورد آنالیز ویلموتس و همکارانش قرار بگیرد.

3

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر