فوتبال ایران / شناسه خبر: 100504 / تاریخ انتشار : 1398/5/9 15:48
|
همه لباس متحد می‌پوشند، جز آقای دروازه‌بان

اختلاف حسینی با اسپانسر باشگاه استقلال!

حسین حسینی حاضر به پوشیدن پیراهن‌هایی نیست که باشگاه استقلال از شرکت طرف قرارداد خود می‌گیرد. این رفتار در شرایطی رخ داده که حسینی با آن شرکت قرارداد مالی بسته بود.

اردیبهشت ماه سال 97 بود که تصاویری از حضور سیدحسین حسینی و برانکوایوانکوویچ در نشستی با مدیران شرکت تولیدی آل اشپورت منتشر شد. ظاهرا درقراردادهایی که برانکو، بیرانوند، شفر و حسینی با باشگاه های پرسپولیس و استقلال منعقد کرده بودند نوشته بودند که می‌توانند با شرکت تولیدی مورد نظر خود قرارداد امضاء کرده ودر تمرینات و بازی های تولیدات آن شرکت را به تن کنند که آن نشست نیز به همین منظور انجام شد که قرار بود در آن نشست وینفرد شفر و علیرضا بیرانوند هم حضور داشته باشند اما این دو به دلایلی نتوانستند به این نشست مشترک بیایند اما شرکت مورد نظر قرارداد خود را با این 4 نفر منعقد کرد وقرارشد آن ها درطول فصل از تولیدات این شرکت استفاده کنند و دستمزدشان را هم بگیرند.

این قرارداد باعث شد تا درطول بازی های فصل پیش این نام ها را با البسه های مورد نظر در میادین مختلف می‌دیدیم اما چند صباحی است که سیدحسین حسینی با البسه تولید شرکت های دیگری در تمرینات استقلال حاضر می‌شود واین رفتاردرشرایطی انجام می‌شود که همه بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال به تبعیت از قراردادی که باشگاه استقلال به تازگی با همین شرکت منعقد کرده، تولیدات آن شرکت را به تن می‌کنند.

درتصاویری که روی سایت باشگاه استقلال قراردارد کاملا مشخص است که حتی بهزاد غلامپور، مربی دروازه بان های استقلال و نورالهی دیگر دروازن بان آبی ها با تولیدات شرکت فوق در تمرینات حاضر می‌شوند و دراین ایام سیدحسین حسینی به جز بازی تدارکاتی با بادران که گفته می‌شود با خواهش و تمنا لباس آن شرکت را به تن کرده، دیگر با لباس های تمرینی این شرکت در تمرینات حاضر نشده است.

 حسینی حتی گاها با لباس های تولیدی شرکتی به نام لینینگ که چینی است در تمرینات استقلال دیده می‌شود اما حاضر به پوشیدن پیراهن های تولیدی شرکتی نیست که با باشگاه استقلال قرارداد همکاری امضاء کرده و باشگاه استقلال نیز ست کاملی از تجهیزات مربوط به دروازه بانی را در اختیار سیدحسین هم قرارداده اما این دروازه بان ظاهرا برنامه های دیگری برای انتخاب لباس های خود دارد.

رفتارهای حسینی با شرکت مورد نظر باعث شده تا سران این شرکت گلایه هایی را به مدیران باشگاه استقلال انتقال دهند وحتی باشگاه استقلال را تهدید به کاهش پرداختی ها کنند  اما از آنجا که حسینی بعد از رفتن مهدی رحمتی قدرت شگفت آوری در استقلال پیدا کرده همچنان حاضر نیست از به تصمیم باشگاه تمکین کند. ظاهرا حسینی در پی عقد قرارداد تازه ای با شرکت آل اشپورت است تا همچون اردیبهشت ماه سال پیش که به همراه شفر، برانکو و بیرانوند با این شرکت قرارداد مالی مطلوبی بست دوباره به طور جداگانه با این شرکت قرارداد منعقد کرده و دستمزد تازه ای را از آل اشپورت بگیرد.

آن روز که حسینی با این شرکت قرارداد منعقد کرد مشخص نشد که قراردادش چند ساله است اما معمولا این شرکت ها قراردادهای یک ساله منعقد می‌کنند که اگر این طور باشد احتمالا قرارداد حسینی با آل اشپورت به پایان رسیده اما در انتظار عقد قرارداد تازه است تا به طور جداگانه مبالغی را از این شرکت دریافت کند. البته ممکن است حسینی همچنان تحت قرارداد با آل اشپورت هم باشد که اگر به همین ترتیب باشد در واقع پا روی قراردادی گذاشته که با این شرکت منعقد کرده است.

به هرحال باشگاه استقلال نیز دست حسینی را در هنگام عقد قرارداد دوباره باز گذاشته بود تا با شرکتی که دوست دارد قرارداد اسپانسری منعقد کند و گفته می‌شود این شروط در قرارداد حسینی وجود دارد اما سوالی که وجود دارد این است که وقتی باشگاه استقلال با همان شرکتی که حسینی قرارداد داشته یا در انتظار قرارداد مالی تازه است، دست همکاری فشرده چرا این دروازه بان حاضر به پوشیدن پیراهن های آن شرکت نیست؟

 شاید اگر باشگاه استقلال شروط و خواسته های این دروازه بان را قبول نمی‌کرد اکنون حسینی نیز مجبور بود همان طورکه باشگاه خواسته رفتار کند اما وقتی عرصه را در همه زمینه ها برای حسینی باز گذاشته اند، نتیجه همین می‌شود که می‌بینیم؛ یک بی نظمی نه چندان آشکار در لباس پوشیدن بازیکنان که حسینی را تبدیل به تافته ای جدا بافته کرده تا این دروازه بان با لباس های متفاوتی در تمرینات حضور یابد؛ وضعیتی که در تصاویر منتشر شده در سایت باشگاه استقلال کاملا مشخص است و پرسش بزرگی را برای افکارعمومی ایجاد کرده است.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر