فوتبال ایران / شناسه خبر: 100503 / تاریخ انتشار : 1398/5/9 14:08
|
واکنش جویباری به نشست معاون استقلال

آقای خطیر به این ۸ سوال جواب بده

علی نظری جویباری در واکنش به مصاحبه‌ای که علی خطیر انجام داده ۸ سوال را از معاون سابق باشگاه استقلال پرسیده.

بعد از نشست پرحاشیه ای که علی خطیر برگزار کرد، علی نظری جویباری هم به جمع افرادی پیوست که پاسخ این معاون را دادند. جویباری 8 سوال مهم را علی خطیر پرسیده که بسیار جالب توجه است:«

اول: ما از استقلال هیچ پولی نگرفتیم و با تمام وجود و افتخار برای آن کار کردیم، آیا شما از منظر قانونی حق داشتید قرارداد 200 میلیونی با استقلال ببندید و منت آن را بر سر هوادار بگذارید و به نوعی تهدید کنید که آن را می گیرید؟
دومکدام مدیر و معاون باشگاه استقلال با پول باشگاه استقلال 60 میلیون پول پیش خانه داده و 12 میلیون تومان اجاره ماهانه که شما چنین کرده اید و به خانه ای که متعلق به پادووانی بود رفتید؟ این پول اشکال ندارد؟
سوم: 60 هزار فرانک سوئیس برای سوپر جام هزینه کردید تا طرح دعوا کنید، نتیجه اش را گزارش دهید.
چهارم: شرح وظایف شما در استقلال چه بوده؟ مدیر رسانه ای بودید؟ مدیر بخش حقوقی؟ مسئول نقل و انتقالات؟ عضو کمیته فنی؟ 
پنجم: چرا در زمان شفر در جذب بازیکن بدون نظر مربی دخالت می کردیدکه در ماجرای پابلو ولاسکز این موضوع رسانه ای شد و شفر خشمگین شد و تمرکزش به هم ریخت؟
ششمچرا وریا غفوری شما را عامل از بین رفتن اتحاد تیم و اخلال در روند تیم قلمداد کرده بود؟
هفتم: در مورد فروش الهیار صیادمنش وسط کورس قهرمانی صحبت کنید آن هم با علم به اینکه در آینده می توانستید او را با قیمت های بالاتری هم بفروشید پس از قهرمانی
هشتم: سرنوشت درآمد های ارزی استقلال چه شد که هم حقوق ها را کامل پرداخت نکردید و هم 17 بازیکن از جمله پاتوسی را از دست دادید؟
 سرگشتگی خطیر نشان می دهد که احتمالا او استعفا نداده بلکه به دلیل حاشیه های بسیار زیاد و درگیری ها و فعالیت های رسانه ای عجیب  او را وادار به استعفا کرده اند، شاید هم از دست دادن قرارداد دویست میلیونی بعلاوه خانه ای با اجاره دوازده میلیونی با 60 میلیون پول پیش این همه فشار روی شانه خطیر وارد کرده باشد وگرنه این همه کار غلط و اشتباه انجام نمی داد.

جویباری درادامه مصاحبه بلندبالایش این صحبت ها را هم مطرح کرده است:«خطیر خودش، خودش را نابود کرد، او در حرف هایش آنقدر ضد و نقیض حرف زد که هر کس مصاحبه اش را می خواند با پرسش های زیادی مواجه می شد. مثلا اینکه ماجراهای امروز استقلال، جدایی 17 بازیکن از تیم، استعفا، جدا کردن صیادمنش در آستانه قهرمانی، از دست دادن پاتوسی، شکایت شفر به فیفا و ... چه ارتباطی با مدیران گذشته استقلال دارد؟  اینها موضوع هایی بوده که خود خطیر در آن نقش ایفا کرده و حمله به من و فتح الله زاده و افتخاری و قریب و واعظ،  بهرام امیری، الحاجی گرو، جابر انصاری، حاجیلو، منزوی و ... اصلا کجای این ماجرا قرار می گیرد؟ به نظر می رسد خطیر به نوعی دچار شکستگی روحی شده و به قول خودش از سر احساسات حرف می زند. حرف هایی که چند هفته بعد احتمالا مثل ماجرای شفر و مجیدی و رحمتی منجر به عذر خواهی وی از ترس شکایت طرف مقابل می شود. یعنی این‌همه مدیر و مربی و بازیکن بد هستند خطیر خوب است؟» جویباری با اشاره به اینکه خطیر نشست خبری اش را در میان دوستانش و دریک رستوران برگزار کرده ادامه داد:« او در حالی که از هیچکس سندی نداشت اعلام و اعتراف کرد که فایل صوتی فرهاد مجیدی را برای کس دیگری فرستاده است. فایل صوتی که در آن خصوصی ترین حرف ها از سوی فرهاد مجیدی در موارد بسیار محرمانه اعلام شده بود و کسی نمی دانست چه کسی چنین جرم بزرگی را در افشای صدای فرهاد انجام داده است. من نمی دانم فرهاد از خطیر شکایت خواهد کرد یا نه اما این را می دانم که چنین حرکتی جرم محسوب می شود و جدای از جرم باید تاکید کنم که از منظر اخلاقی هم بسیار بد بوده و بزرگانی مثل مظلومی و مجیدی را تخطئه شخصیت کرده و لطمه جبران ناپذیری به استقلال زده است.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر