فوتبال ایران / شناسه خبر: 100485 / تاریخ انتشار : 1398/5/8 15:49
|

جهانبخش در تمرین 3 هزار نفری

باشگاه برایتون انگلیس خبر داد روز دوشنبه تمرینات تیم در استادیوم فالمر(ورزشگاه خانگی اش) با حضور بیش از 3 هزار هوادار برگزار شد.در این تمرینات تیم بانوان برایتون نیز حضور داشت و هواداران عکس های سلفی زیادی با بازیکنان تیم محبوبشان گرفتند. علیرضا جهانبخش نیز در این تمرینات حضور داشت و در تلاش است تا خود را در این فصل از لیگ جزیره نشان دهد.

احتمال بازگشت شالروا به کاوه

نشریه «lesoir» بلژیک خبر داد بعد از نیمکت نشینی های فصل گذشته کاوه رضایی به نظر می رسد کاوه رضایی در این فصل نیز نتواند در ترکیب اصلی تیم کلمنت، سرمربی کنونی بروژ قرار بگیرد و گزینه چهارم یا پنجم مربی باشد. اما مهاجم ایرانی دوست دارد بیشتر بازی کند و مسوولان باشگاه بروژ نیز می خواهد به او کمک کنند و تصمیم دارند او را به صورت قرضی به شالروا منتقل کنند.

محرمی آماده بازگشت

سایت «Sportske» کرواسی خبر داد صادق محرمی، مدافع راست دیناموزاگرب مصدومیتش را پشت سر گذاشته است و اکنون به تمرینات گروهی تیمش بازگشته است.با بازگشت محرمی خط دفاع دیناموزاگرب تقویت می شود البته سرمربی دینامو در پست محرمی بازیکنان با کیفیت دیگری در اختیار دارد.محرمی به خاطر مصدومیت دو بازی ابتدایی فصل جدید لیگ کرواسی را از دست داده بود و همراه دیناموزاگرب نبود.

لغو بازی ریوآوه با پورتو

تیم ریو آوه پرتغال این روزها به همراه مهدی طارمی خود را برای حضور در فصل جدید لیگ پرتغال آماده می کند.بنا به اعلام باشگاه ریو آوه این تیم قرار بود فردا(چهارشنبه) در آخرین دیدار تدارکاتی پیش از آغاز فصل به مصاف تیم دوم پورتو برود ولی این دیدار لغو شد.

تمرینات فشرده السیلیه در تونس

تیم السیلیه همچنان تمرینات فشرده اش در اردوی تونس را دنبال می کند.

تیم قطری در این اردوی تدارکاتی تاکنون دو بازی دوستانه انجام داد. مهاجم ایرانی در اولین حضورش برای السیلیه تنها گل تیمش را مقابل تیم الخروب الجزایر به ثمر رساند و در نهایت بازی با نتیجه تساوی یک - یک به پایان رسید.یاران انصاری فرد 3 روز پیش نیز به مصاف دیگر تیم الجزایری به نام الاربعاء رفتند که این دیدار نیز با نتیجه تساوی یک - یک به پایان رسید.

تغییر محل بازی آوس

باشگاه آوس پرتغال اعلام کرد که ساعت بازی اول این تیم در رقابت های جام حذفی پرتغال مقابل ژیل ویسنته مشخص شد.بدین ترتیب این دیدار در تاریخ 3 اوت ساعت 6 عصر به وقت محلی در ورزشگاه خانگی آوس برگزار می شود. البته مکان این بازی تغییر کرده است چون ورزشگاه خانگی رقیب در  حال بازسازی می باشد آماده میزبانی از این بازی نیست در نتیجه بازی در ورزشگاه خانگی آوس برگزار می شود.

شروع بلیت فروشی بازی خنت

تیم فوتبال خنت فردا(چهارشنبه) در دومین هفته از لیگ برتر بلژیک با حضور میلاد محمدی به مصاف یوپن می رود.در این راستا سایت باشگاه خنت امروز بلیت فروشی این دیدار را آغاز کرده و هوادارانش را به خرید بلیت تشویق کرده است.

3

captcha
تازه ها
بیشتر