فوتبال ایران / شناسه خبر: 100477 / تاریخ انتشار : 1398/5/7 19:15
|
اعتراف مسوول احراز صلاحیت نامزدهای ریاست هیأت فوتبال تهران

صلاحیت یکی از نامزدها را به اشتباه تأیید کردم

یکی از اصلی‌ترین نامزدهای ریاست هیأت فوتبال استان تهران در شرایطی احراز صلاحیت شده است که مسوول احراز صلاحیت‌ها در آخرین مصاحبه خود اعتراف می‌کند که درباره او اشتباه کرده است!

اعتراف تلخ مسوول احراز صلاحیت نامزدهای ریاست هیأت فوتبال تهران

مدت‌هاست اهالی فوتبال پایتخت در انتظار برگزاری انتخابات ریاست هیات فوتبال استان تهران هستند. بعد از ثبت نام و تایید احراز مدارک مدیریتی نامزدها در حال حاضر مجمع عمومی هیات فوتبال استان تهران منتظر دریافت پاسخ تعیین صلاحیت هاست. به محض اینکه پاسخ تعیین صلاحیت‌ها از مراجع ذی‌صلاح وصول شود انتخابات با هماهنگی رئیس فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد.

در حال حاضر حدود 20 روز گذشته و هنوز پاسخ تعیین صلاحیت ها وصول نشده است و گاهی این زمان 25 روز هم طول کشیده است. بعد از رسیدن تعیین صلاحیت‌ها، هر زمانی که رئیس فدراسیون فوتبال که رئیس مجمع هم هست اعلام کند انتخابات برگزار می‌شود.

از حاج مهدی ملک آباد، مجید کیومرثی، حبیب الله شیرازی به عنوان نامزدهای اصلی ریاست هیات فوتبال تهران نامبرده می شود و این در حالی است که طالقانی در آخرین مصاحبه خود درباره دلیل احراز صلاحیت کیومرثی دچار ابهام می‌شود!

عبدالکاظم طالقانی که مسوولیت احراز صلاحیت کاندیداها را برعهده دارد درباره شبهاتی که در احراز صلاحیت افرادی چون کیومرثی و نکیسا وجود دارد، می‌گوید: « من در مورد آقای کیومرثی باید یکبار دیگر مدارک را ببینم،‌ ولی باید اشاره کنم که فرق تهران با کل کشور در این است که برخی از ورزشکارانش باید بیشتر دیده شوند، مثلا نیما نکیسا دروازه‌بان تیم ملی در جام جهانی بوده و ما باید یک پوئن به وی می‌دادیم، اما مدارکی که نکیسا در مورد حضورش به عنوان مسئول فوتبال دانشگاه ارائه شده مورد قبول قرار نگرفت، اما چون او بازیکن تیم ملی در جام جهانی بوده، ما او را به عنوان یکی از کاندیداها پذیرفتیم. »

درباره کیومرثی گفته می‌شود او هم مدرک دانشگاهی ارائه کرده است و هم در کمیته انضباطی باشگاه راه‌آهن فعال بوده است. جالب است که طالقانی درباره اینکه آیا این‌ها سوابق مدیریتی به حساب می‌آید، می‌گوید: « مطمئنا ریاست کمیته انضباطی هم سابقه مدیریتی محسوب نمی‌شود و من باید بررسی کنم و ببینم این شخص بر چه اساس تأیید شده، مطمئن باشید اگر در مورد تأیید او اشتباه کرده باشم،‌ این مورد را به رئیس فدراسیون گزارش خواهم کرد و به آقای تاج می‌گویم که اشتباه کردم.»

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر