فوتبال ایران / شناسه خبر: 100475 / تاریخ انتشار : 1398/5/7 18:24
|
پیشرفت محسوس استانداردسازی ورزشگاه‌های لیگ برتر

آخرین وضعیت نقش جهان، وطنی و استادیوم‌های خوزستان

ظاهرا مساله تجهیز و استانداردسازی ورزشگاه های لیگ برتر شتاب مناسبی گرفته است.آخرین اخبار از سه استان  و و چند ورزشگاه لیگ برتری را از زبانمسوولان فوتبال این استان ها و باشگاه ها می شنویم.

احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن درباره تجهیز ورزشگاه نقش جهان اصفهان می گوید:«در حال حاضر ما برای نصب گیت‌‌های الکترونیکی و شماره‌گذاری صندلی‌ها, پیمانکار انتخاب کرده‌ایم و تمام کار‌ها انجام خواهد شد و مشکلی از این بابت نداریم. باشگاه ذوب‌آهن الزامات فدراسیون را تا پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر اجرا خواهد کرد و این اتفاق فکر می‌کنم تا دو هفته دیگر رخ دهد.»

از سوی دیگر کاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال خوزستان که عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم هست درباره ورزشگاه های خوزستان توضیح می دهد:«کلیات ورزشگاه‌ها مشکلی ندارند، اما مواردی را که سازمان لیگ اعلام کرده هنوز آماده نشده است، تا آنجا که من می‌دانم گیت‌های بلیت‌فروشی آماده نیست و صندلی‌ها هم شماره ندارد، ولی فکر می‌کنم دوربین‌های مداربسته نصب شده است.ورزشگاه فولاد،‌ صنعت نفت آبادان و ورزشگاه مسجد سلیمان باید در لیگ نوزدهم از رقبا میزبانی کنند، اما ورزشگاه نفت مسجد سلیمان آماده نیست و اگر آماده نباشد، این تیم باید در ورزشگاه غدیر اهواز بازی کند، تازه ورزشگاه غدیر اهواز هم آماده نیست و احساس می‌کنم این ورزشگاه نیاز به رسیدگی دارد.»

غلامرضا بهروان رئیس هیأت فوتبال استان مازندران نیز در خصوص تجهیز استادیوم وطنی قائمشهر که میزبان بازی های نساجی است می گوید:«دست اندرکاران و مسئولان مربوطه به شدت مشغول کار هستند تا این ورزشگاه برای فصل جدید مسابقات لیگ برتر به آمادگی کامل برسد. مواردی مانند رختکن‌ها، اتاق‌های دوپینگ، پزشکی، داوران، سیستم گرمایشی و سرمایشی، نصب دوربین‌های مدار بسته به تعداد کافی نصب... انجام شده است. مشغول نصب صندلی‌ها هستیم که این مورد هم رو به اتمام است. در کل بیش از 95 درصد اقدامات در این ورزشگاه صورت گرفته و موارد زیادی باقی نمانده است.فقط مسئله گیت‌ها باقی مانده است که ان‌شاالله آن هم در شهریور انجام می‌شود. ما برای نصب گیت‌ها قرارداد بسته‌ایم و جای نصب آنها نیز مشخص شده است. شرکت مربوطه به ما اعلام کرده حداکثر تا تاریخ 6 شهریور 98 گیت‌ها نصب می‌شوند.»

3

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر