فوتبال ایران / شناسه خبر: 100471 / تاریخ انتشار : 1398/5/7 16:15
|

کمک مهاجرانی به تیم امید برای پیدا کردن حریف تدارکاتی

با انصراف کرواسی برای برگزاری بازی دوستانه با تیم امید در مهر سال جاری فدراسیون فوتبال در تکاپوی تیم جایگزین است. در همین راستا فدراسیون با فدراسیون امارات نامه نگاری هایی انجام داده تا در صورت توافق با آنها تیم امید در امارات یا تهران یک بازی تدارکاتی داشته باشد. در همین راستا حمید استیلی مدیر تیم امید از حشمت مهاجرانی پیشکسوت فوتبال ایران که در امارات حضور دارد درخواست کرده پیگیر این نامه باشد. تیم امید که قرار بود در مرداد اردو داشته باشد به دلیل نامشخص بودن برنامه های لیگ این اردو را از دست داده در شهریور پیش رو با ازبکستان دیدار تدارکاتی خواهد داشت و در آبان هم به مصاف اندونزی می رود.

ویلموتس بخشی از طلبش را گرفت

فدراسیون فوتبال بخشی از مطالبات ویلموتس سرمربی تیم ملی را پرداخت کرده با این حال هنوز این مربی از فدراسیون فوتبال ایران طلبکار است. فریدون اصفهانیان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال این خبر را تائید کرده و گفته است:« البته ویلموست مربی متفاوتی است و شرایط را بخوبی درک می کند. همه دیدید که چه مصاحبه های خوبی در مورد کشورمان انجام داد و کلی از ایران تعریف کرد.»

استقبال سرمربی بنگلادش از لغو بازی با ایران!

به نقل از «دیلی استار» با اعلام فدراسیون فوتبال بنگلادش دیدار تدارکاتی این تیم با ایران در دوحه به خاطر نرسیدن توافق با فدراسیون ایران بر سرتاریخ مشترک لغو شد.جیمی دی، سرمربی تیم ملی بنگلادش درباره لغو این دیدار گفت: ما می خواهیم جهش خود در رده بندی فیفا را ادامه دهیم و در این راه بازی با ایران برای ما هیچ ارزشی ندارد چون آنها تیم بسیار خوبی هستند.وی افزود: بهتر شد که این بازی لغو شد. ما هرگز نمی توانیم آنها را شکست دهیم به همین خاطر هیچ امتیازی در رده بندی آینده فیفا نخواهیم گرفت و اگر در بازی با ایران شکست بدی می خوردیم ممکن بود بر روحیه و اعتماد به نفس بازیکنان پیش از دیدار با افغانستان تاثیر منفی بگذارد.

لیست تیم جوانان برای کافا اعلام شد

اسامی تیم جوانان ایران برای حضور در تونمنت کافا مشخص شد.اردوی تیم فوتبال زیر 19 سال جوانان که از 18 مرداد در تورنمنت کافای تاجیکستان حضور خواهد یافت با حضور 24 بازیکن از 11 مرداد در مرکز ملی فوتبال ایران آغاز می شود.نفرات دعوت شده لازم است روز جمعه 11 مرداد ساعت 18 در مرکز ملی فوتبال خود را به اعضای کادر فنی تیم ملی جوانان معرفی کنند.شاگردان پورموسوی با حضور 18 بازیکن در مسابقات کافا شرکت می کنند و در پایان اردوی تهران اسامی نفرات نهایی به منظور حضور در این رقابت ها اعلام خواهد شد.

حساب ویژه بحرین روی دو بازی خانگی مقابل عراق و ایران

روزنامه اخبار الخلیج بحرین با انتشار مطلبی درباره قرعه این تیم در مرحله مقدماتی جهانی گروه این تیم را گروه آهنین دانسته  و نوشته در این گروه مقابل دو تیم مدعی قرار می‌گیرند که از قدرت‌های فوتبال آسیا هستند و صعود در این شرایط بسیار سخت است.در ادامه این گزارش آمده است: با این وجود برای بالا بردن شانس موفقیت باید امتیازات را در بازی‌های رو در رو مقابل این دو تیم کسب کنیم. بر همین اساس پر کردن ورزشگاه در مسابقات هفته‌های اول و سوم که بازی‌های خانگی بحرین مقابل عراق و ایران است اهمیت زیادی خواهد داشت. فوتبال بحرین پیش از این نشان داده که توانایی انجام کارهای بزرگ را دارد. گذشته از بخش فنی که مسئولیت آن بر عهده کادر فنی است در حوزه برنامه‌ریزی فدراسیون فوتبال باید از همین امروز به فکر پر کردن ورزشگاه در آن دو مسابقه باشد. هرچند فوتبالدوستان بحرینی مقابل تیم‌های قدرتمند از بازی‌ها استقبال می‌کنند و می‌توانند ورزشگاه را پُر کنند اما باید امیدوار باشیم که با مشارکت باشگاه‌ها، وزارت ورزش، ادارات و شرکت‌ها همچنین حامیان مالی در این دو مسابقه ورزشگاه پر از تماشاگر باشد تا برابر دو تیم قدرتمند عراق و ایران بهترین نتیجه ممکن را در خانه کسب کنیم.

3-670

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر