فوتبال ایران / شناسه خبر: 100469 / تاریخ انتشار : 1398/5/7 15:51
|

سهم 19 دقیقه ای میلاد از بازی اول

از هفته اول رقابت‌های لیگ بلژیک تیم‌های شارلروا و خنت که بازیکنان ایرانی در ترکیب خود دارند، به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک - یک به پایان رسید.در این بازی میلاد محمدی بازیکن جدید خنت در ابتدا بر روی نیمکت حضور داشت و یونس دلفی و علی قلی‌زاده از لیست شارلوا برای این بازی خط خورده بودند.محمدی در ادامه در دقیقه 71 وارد میدان شد تا 19 دقیقه در ترکیب تیمش بازی کند.

کاوه مصدوم بود؟

به نقل از «hln»  بلژیک، کلمنت در بازی هفته اول لیگ بلژیک مقابل  تیم واسلند به کاوه رضایی بازی نداد. آیا برای این مهاجم آینده ای به همراه بروژ وجود دارد. در فصل گذشته نیز او نتوانست انتظارات را برآورده کند و غالبا نیمکت نشین بود.آیا رضایی مصدوم بود که روی نیمکت ذخیره ها در اولین بازی نشست. بنا به اعلام باشگاه باید منتظر بمانیم که آینده این بازیکن با بروژ چه می شود.

حساب کارمان روی حسینی

سایت «gazetedamga» ترکیه خبر داد کادر پزشکی ترابزون اسپور در تلاشند تا مجید حسینی، مدافع 23 ایرانی این تیم به بهترین شکل ممکن برای فصل جدید سوپر لیگ ترکیه آماده شود.اونال کارمان، سرمربی ترابزون اسپور چشم به مجید حسینی دوخته و در فصل جدید می خواهد او را در ترکیب اصلی اش استفاده کند. او می خواهد این مدافع 23 ساله بعد از رفع مصدومیت رهبری خط دفاع تیم را به او بدهد.حسینی در فصل گذشته به ترابزون اسپور پیوست و عملکرد رضایت بخشی در داشت ولی مصدومیت مانع از حضور بسیار درخشانش شود.

سردار بهترین شد

روز یکشنبه در چارچوب هفته سوم لیگ روسیه زنیت در ورزشگاه گازویک به مصاف اورنبرگ رفت که سردار آزمون در ثانیه 11 گل زد و رکورد سریع‌ترین گل باشگاه در لیگ برتر را به نام خود زد.سردار آزمون 69 دقیقه در میدان حضور داشت. در این راستا سایت «چمپیونات» روسیه در ارزیابی فنی از این دیدار با مهاجم ایرانی بالاترین نمره بازی یعنی 7 را داد تا او بهترین بازیکن میدان شناخته شود.

3

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر