فوتبال ایران / شناسه خبر: 100463 / تاریخ انتشار : 1398/5/6 19:59
|
مهاجمان جوان‌مان خوبند اما رئال و بارسا با جوان‌ها قهرمان می‌شوند؟

کالدرون: امیدوارم تا سه‌شنبه مهاجم خارجی را در تمرین ببینم

گابریل کالدرون قبل از شروع تمرین امروز با خبرنگاران مصاحبه کرد.او غیر از صحبت های تکراری درباره اردوی ترکیه،خط زدن بازیکنان  و قراردادن شان در فهرست مازاد و بی خبری از شرایط مالی خودش و بازیکنان درباره جذب مهاجم نوک جدیدی خارجی گفت:« امیدوارم در 48 ساعت آینده مهاجم خارجی ما اینجا باشد.»

وی درباره اینکه هر روز در رسانه‌ها نام یک مهاجم خارجی مطرح می‌شود، گفت:« من آخرین صحبتی که کردم درباره بازیکنان آفریقایی و برزیلی بود و اسامی دیگری که مطرح می‌شود، از طرف من نبوده است. منتظریم که بازیکن آفریقایی طی 48 ساعت آینده به ایران بیاید. من از باشگاه خواستم که مهاجمی بلندقد باشد و حتی باشگاه را تحت فشار نگذاشتم که بازیکنی قطعی بخرند. باشگاه می‌تواند یک بازیکن قرضی هم بخرد و ما می‌توانیم یک سال او را در اختیار داشته باشیم و کیفیت این بازیکن را ببینیم.»

وی در پاسخ به این پرسش که پیشکسوتان این باشگاه معتقدند پرسپولیس مهره‌های هجومی خوبی دارد و نیازی به جذب مهاجم خارجی نیست، گفت:«علاوه بر علیپور جوانان خوبی داریم، ولی خُب بازیکن جوان هم باید وقت داشته باشد که بتواند خودش را نشان بدهد. شما فکر می‌کنید باشگاه بارسلونا و رئال هم با جوانان‌شان قهرمان می‌شوند؟!»

سرمربی پرسپولیس ضمن تکذیب اینکه گفته بوده می خواهد از امیری به عنوان مهاجم استفاده کند درباره اینکه پیش از این از سوی او نقل قول شده بود که سروش رفیعی خیلی زیاد دریبل می‌کند و به نوعی دلیل جدایی وی از پرسپولیس همین مسله بوده است، گفت:«نه این‌طور نیست. با حضور امیری و کاراکترهای مشترک این بازیکن با سروش، من باید انتخاب می‌کردم و برای انتخاب کردن هم باید آمار سال گذشته را نگاه و در چارچوب وظایفم عمل می‌کردم.»

کالدرون که از ماندن یا رفتن بیرانوند و علیپور هم بی خبر است درباره تعاملش با مدیریت باشگاه هم جمله جالبی به کار برد:« تا امروز ارتباط‌مان با مدیریت به اندازه کافی نبوده است.»

1

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر