فوتبال ایران / شناسه خبر: 100458 / تاریخ انتشار : 1398/5/6 16:53
|

فردا بررسی پرونده کفاشیان – ترابیان در استیناف

قرار است جلسه رسیدگی به پرونده علی کفاشیان و عباس ترابیان عضو سابق فدراسیون فوتبال فردا (دوشنبه) در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال برگزار شود.همچنین در این جلسه قرار است علی کفاشیان و عباس ترابیان نیز به عنوان متهمان این پرونده حضور داشته باشند و دفاعیات خود را به این کمیته ارائه دهند. عباس تربیان پیش از این در گفت‌و‌گو با تسنیم تأکید کرده بود مدارک جدیدی را در خصوص این پرونده به کمیته استیناف ارائه خواهد کرد.

نوجوانان دو بازی دو برد

دومین روز از مسابقات فوتبال زیر 16 سال کافا روز شنبه پیگیری شد و شاگردان حسین عبدی با نتیجه ۲ بر یک مقابل ازبکستان به پیروزی رسیدند. دو گل ایران در این دیدار توسط خالد روحانی (دقیقه ۱۰) و سجاد خادمی (دقیقه ۵۴) به ثمر رسید. تیم ایران در بازی اول هم  با نتیجه سه بر یک ترکمنستان را شکت داده بودند.نوجوانان کشورمان در سومین دیدار خود امروز(یکشنبه) به مصاف افغانستان می‌روند که اتفاقا در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا که یک ماه دیگر در همدان برگزار می شود همگروه هستند.

مربیان جوان در کلاس A

مراسم افتتاحیه مربیگری درجه  A صبح امروز(یکشنبه) با حضور میرشاد ماجدی، مر تضی محصص و اردشیر پورنعمت برگزار شد.سهراب بختیاری زاده-سپهر حیدری- محمدرضا طهماسبی- ناصر فرشباف- عباس آقایی- فراز فاطمی- مهدی نوری- مجتبی انصافی- احمد جمشیدیان- محمدرضا سیانکی- سیدمحمد علوی و فرزاد حسین خانی از حاضران این کلاس هستند و در این دوره زیر نظر محصص و پور نعمت دوره فوق را پشت سر می گذارند.

فوت ناگهانی کارمند فدراسیون

جمعی از اهالی فوتبال، مدیران ، پیشکسوتان، مسئولین فعلی و سابق فدراسیون فوتبال و همکاران مرحوم باقر شاه محمدلو روز یکشنبه با حضور برابر ساختمان فدراسیون فوتبال در مراسم تشییع پیکر آن مرحوم حضور یافتند.مرحوم باقر شاه محمدلو یکی از کارمندان با سابقه و پرتلاش فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران بود که پس از سال ها خدمت در این مجموعه، شامگاه شنبه پنجم مردادماه بر اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت.

3-350

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر