فوتبال ایران / شناسه خبر: 100442 / تاریخ انتشار : 1398/5/5 16:30
|
تقابل ایرانی‌ها را مهاجم امی‌ین برد

دوئل قدوس- تفضلی به سود سامان

دوئل دو بازیکن ایرانی به نام‌های رایان تفضلی از هال‌سیتی و سامان قدوس از امی‌ین را مهاجم تیم ملی به سود خود تمام کرد. سامان قدوس در این بازی یک گل زد و یک پاس گل داد.

دوئل ایرانی‌ها در ورزشگاه هال‌سیتی

تیم‌های اروپایی بعد از جذب بازیکنان جدید و تقویت در پست‌های مورد نظر، این روزها بازی‌های تدارکاتی خود را برگزار می‌کنند. امی‌ین از فرانسه و هال‌سیتی از انگلیس در دیداری تدارکاتی که به میزبانی باشگاه انگلیسی برگزار شد به مصاف هم رفتند که امی‌ین موفق شد حریف خود را با دو گل شکست بدهد. سامان قدوس در این بازی درخشید و یک گل زد و یک پاس گل داد تا ستاره زمین لقب بگیرد.

نکته جالب این بازی تقابل دو بازیکنی ایرانی بود. سامان قدوس از امی‌ین و رایان تفضلی از هال‌سیتی. تفضلی که بعد از سه فصل بازی در پتربورو به تازگی پیراهن هال‌سیتی را پوشیده تا در چمپیونشیپ بازی کند، در لحظات پایانی به ترکیب تیمش اضافه شد. درست زمانی که قدوس گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

آمار بازی هم به سود امی‌ین بود. این تیم 59 درصد توپ را در اختیار داشت و هال‌سیتی 41 درصد. امی‌ین 5 شوت به چارچوب زد که سهم هال‌سیتی 3 شوت بود ودر نهایت برتری 2 بر صفر در خانه حریف که نشان داد قدوس و یارانش در شرایط مناسبی قرار دارند.

هال‌سیتی فصل قبل در میانه‌های جدول چمپیونشیپ قرار گرفت و نتوانست جواز صعود به بالاترین سطح فوتبال باشگاهی در انگلیس را به‌دست بیاورد. این تیم با کادرفنی و بازیکنانی جدید آماده می‌شود تا چمپیونشیپ را با قدرت آغاز کند و به لیگ برتر صعود کند و امی‌ین هم تلاش می‌کند تا با تیمی آماده که سمان قدوس یکی از بازیکنانش است، لوشامپیونا را با پیروزی‌های متوالی استارت بزند تا دیگر مثل فصل قبل خطر سقوط را احساس نکند. امی‌ین در فصل 2019-2018 لوشامپیونا قریب به اتفاق روزها را در رده‌های انتهایی جدول سپری کرد اما در نهایت در لیگ ماند.

 

 

2

captcha
تازه ها
بیشتر