پرسپولیس / شناسه خبر: 100437 / تاریخ انتشار : 1398/5/4 19:32
|
هنوز تاریخ شروع لیگ را نمی دانم

کالدرون: امیری را برای خط حمله می خواهم

گابریل کالدرون پس از برتری 4 بر صفر شاگردانش مقابل نیروی زمینی تهران در دیدار رده‌بندی جام شهدا گفت: قبل از هر چیز دوست دارم به تیم مقابل تبریک بگویم از این جهت که فوتبال باکیفیتی را ارائه کردند و این نوع بازی آنها برای فوتبال ایران خوب است.

سرمربی پرسپولیس در ادامه افزود: از عملکرد بازیکنانم در این بازی راضی هستم و ما باید سعی کنیم به همین روال به کارمان ادامه دهیم. بازیکنان آنچه را که در تمرینات مرور کرده بودیم، در این بازی پیاده کردند و در کل روز خوبی داشتیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تاریخ شروع لیگ را می‌داند تا براساس آن برنامه‌ریزی کند، گفت: نه، من هنوز تاریخ آغاز بازی‌ها را نمی‌دانم اما به کارمان طبق برنامه ادامه می‌دهیم. وقتی برنامه آماده‌سازی ما را نگاه کنید، ما در استانبول نتوانستیم بازی‌های دوستانه‌ای داشته باشیم و از طرف دیگر هنوز مهاجم نوک مدنظرمان را جذب نکرده‌ایم. با توجه یه این مساله اگر بازی‌ها دیرتر از زمان موعد برگزار شود، ما می‌توانیم برنامه‌‌های خود را پیاده کنیم.

کالدرون در واکنش به طرح این پرسش که آیا او بعد از شکست تیمش مقابل سایپا تصمیم به تغییر سیستم گرفته است یا نه، گفت: نه، ما تغییر سیستم ندادیم و فقط نفرات‌مان تغییر کردند. در آن بازی بیشتر به جوان‌ها میدان دادیم و در این بازی نفرات اصلی به میدان رفتند. امروز ما وحید امیری را در خط هافبک بازی دادیم و او در کارهای دفاعی به تیم کمک کرد، اما بازیکنی مثل او را در خط حمله می‌خواهم از این جهت که در امر گلزنی مؤثرتر است.

وی در پایان راجع به برگزاری تمرینات تیمش پشت درهای بسته و همچنین شایعه قرار گرفتن رضا اسدی در لیست خرید سرخپوشان، گفت: در نزدیکی مسابقات طبیعی است که تمرینات پشت درهای بسته برگزار شود و این دلیل خاصی ندارد. در مورد بازیکنی هم که نام بردید، اصلاً چیزی نشنیده‌ام.

3

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر