فوتبال ایران / شناسه خبر: 100429 / تاریخ انتشار : 1398/5/2 17:06
|
رقیب صیادمنش و ۳ گل زده در ۲ دیدار

عملکرد اللهیار در ۳ بازی: فیکس بود، ذخیره شد

اللهیار صیادمنش که در نخستین بازی تدارکاتی فنرباغچه در ترکیب ثابت قرار داشت، در آخرین دیدار روی نیمکت نشست تا رقیب جدی او یعنی موریکی از کوزوو فیکس باشد و گل بزند.

رقابت سخت اللهیار برای حضور در ترکیب اصلی

اللهیار صیادمنش روزهای متفاوتی را در فنرباغچه سپری می‌کند. او که به عنوان یکی از بزرگترین استعدادهای فوتبال ایران پا به ترکیه گذاشت تا در این تیم مطرح بازی کند، در نخستین بازی تدارکاتی و به عنوان مهاجم نوک در ترکیب اصلی قرار گرفت اما حضور یک نیمه‌ای او مقابل بلواسپور با گلزنی همراه نشد.

ارسون یانال- سرمربی باتجربه و پرافتخار فنرباغچه – در بازی تدارکاتی دوم این تیم رد اردوی اتریش، از ودات موریکی در خط حمله و به عنوان تک‌مهاجم استفاده کرد و این بازیکن که اهل کوزوو است و 25 ساله موفق شد هر 2 گل فنرباغچه برابر بورسا اسپور را به ثمر برساند تا تیمش این دیدار تدارکاتی را با نتیجه 2 بر صفر ببرد. در این بازی اللهیار از دقیقه 70 جای ودات موریکی را گرفت اما توفیقی در گلزنی به‌دست نیاورد.

آخرین بازی تدارکاتی فنرباغچه تا امروز، برابر ولفسبورگ در کمپ کاپفنبرگ و ورزشگاه فرانس فیکت برگزار شد و با تساوی یک بر یک به پایان رسید. باز هم ودات موریکی برای فنرباغچه گل زد و ویگهورست- همبازی سابق جهانبخش در آلکمار – گل تساوی را وارد دروازه حریف ترکیه‌ای کرد. در این بازی ارسون یانال 8 تعویض انجام داد اما فرصت عرض‌اندام به اللهیار صیادمنش نرسید.

اللهیار صیادمنش از وقتی پیراهن فنرباغچه را پوشیده، تلاش بسیاری در تمرینات انجام داده اما رفته‌رفته از ترکیب اصلی دور شده و جای خود را به موریکی داده. مهاجمی که فصل قبل در 34 بازی 17 گل برای ریزه‌اسپور به ثمر رساند تا با پیشنهاد فنرباغچه مواجه شود. به این‌ها باید مکس کروزه آلمانی را نیز اضافه کرد. مهاجمی که به تازگی پیراهن فنرباغچه را پوشیده تا برای این تیم در سوپرلیگ ترکیه بازی کند. به همین دلیل از حالا پیش‌بینی می‌شود که کار صیادمنش برای بازی در ترکیب فنرباغچه سخت و دشوار است.

 

3

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر