فوتبال ایران / شناسه خبر: 100424 / تاریخ انتشار : 1398/5/2 16:13
|

خوشبینی هوئسکا درباره پرونده قدوس

به نقل از Radiohuesca اسپانیا، پرونده شکایت تیم اوئسکا در ماجرای انتقال سال گذشته سامان قدوس از اوسترشوندس سوئد به آمیای فرانسه همچنان توسط کمیته انضباطی فیفا در حال بررسی است اما به نظر می‌رسد طی روزهای آینده نتیجه مثبتی برای تیم اسپانیایی به دنبال خواهد داشت.سامان قدوس سال گذشته پیش از پیوستن به تیم آمیا راهی اسپانیا شد و تفاهم‌نامه‌ای نیز با تیم اوئسکا امضا کرد اما پس از بازگشت به سوئد با تیم فرانسوی قرارداد 4 ساله بست. سران تیم اوئسکا نیز با تنظیم شکایتی به فیفا خواستار دریافت غرامت از تیم اوسترشوندس سوئد و محرومیت سامان قدوس شدند.

برد الاهلی مقابل نایمخن

امروز (سه‌شنبه) تیم الاهلی قطر در دومین بازی تدارکاتی‌اش در اردوی هلند رودرروی تیم دسته دومی نایمخن قرار گرفت و به پیروزی 2 بر یک دست یافت. نوید محمد (30) و نبیل الزهر (67) زننده دو گل تیم الاهلی در این بازی بودند.تیم الاهلی قطر سه بازی تدارکاتی دیگر نیز برابر تیم‌های هلندی برگزار می‌کند که ظاهراً یکی از آنها مقابل تیم آیندهوون خواهد بود.

سردار در تیم منتخب هفته

تیم منتخب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر روسیه اعلام شد که بر این اساس نام سردار آزمون مهاجم ایرانی در این تیم دیده می‌شود.سردار آزمون در هفته دوم این مسابقات موفق شد گل اول تیمش را مقابل سوچی از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.وی در هر دو بازی تیمش در ترکیب اصلی به میدان رفته است.

بازگشت حسینی به تمرین

مجید حسینی، ملی‌پوش ایرانی که در 2 هفته اخیر تمرین‌های اختصاصی در داخل سالن و زمین چمن انجام داده بود در تمرین گروهی سه‌شنبه شب تیم ترابزون‌اسپور ترکیه در اردوی آماده‌سازی اتریش شرکت کرد و پا به توپ شد.مجید حسینی در دیدار تدارکاتی خرداد ماه تیم ملی فوتبال کشورمان برابر سوریه مصدوم شد و از ناحیه کتف و شانه تحت عمل جراحی قرار گرفته بود.

پرز همبازی امید

باشگاه الاهلی قطر اعلام کرد که با هرنان پرز، مدافع تیم ملی پاراگوئه و عضو باشگاه اسپانیول قرارداد امضا کرده است.امید ابراهیمی، هافبک ملی پوش کشورمان در این فصل نیز برای الاهلی قطر بازی می کند و با جذب این مدافع خط دفاعی تیم قطری تقویت شد.

دو همبازی جدید برای کریم

باشگاه السیلیه قطر خبر داد دو بازیکن جدید دیگر برای تقویت تیمش در فصل جدید جذب کرده است.خلیفه ابوبکر، دورازه بان الدحیل است به صورت قرضی به مدت 2 سال به السیلیه پیوست. از سوی دیگر ابراهیم ماجد، بازیکن السد با قراردادی یک ساله به این تیم ملحق شد.

الوطن علیه طارمی

روزنامه الوطن قطر ضمن انتشار گزارشی درباره مهدی طارمی و انتقالش به ریو آوه پرتغال نوشته است:« قرارداد طارمی با الغرافه به مدت یک فصل و نیم اعتبار داشت و بعد از این مدت بازیکن ایرانی از جمع زردپوشان جدا شد هرچند در این مدت نتوانسته بود عملکرد مطلوبی در باشگاه الغرافه داشته باشد.»

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر