فوتبال ایران / شناسه خبر: 100414 / تاریخ انتشار : 1398/5/1 16:37
|

یاران گنجی مقابل تولوز

نشریه «الوطن» قطر خبر داد تیم العربی فردا(چهارشنبه) در سومین دیدار تدارکاتی اش در اردوی اسپانیا به مصاف تولوز فرانسه می رود.پیش از این العربی به همراه پورعلی گنجی، مدافع ملی پوش کشورمان به مصاف تیم های خیرونا اسپانیا و اولوت رفته بود که هر دو بازی را باخته بود.

روادید علت غیبت مهرداد

سایت «ojogo» پرتغال خبر داد مهرداد محمدی، مهاجم ایرانی جدید آوس پرتغال به خاطر مشکلات عدم صدور روادید با تاخیر در تمرینات تیم حضور پیدا کرد.محمدی اولین خرید آوس در این فصل بود ولی بعد از برطرف کردن مشکلات روادید در نهایت روز دوشنبه به تمرینات تیم آوس ملحق شد.محمدی 2 هفته پیش با قراردادی 3 ساله از سپاهان به تیم آوس پرتغال ملحق شده بود.

اللهیار مقابل ولفسبورگ

در چارچوب دیداری دوستانه فنرباغچه که اللهیار صیادمنش را به تازگی به خدمت گرفته است در دومین دیدار تدارکاتی در اردوی اتریش به مصاف ولفسبورگ رفت.این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.ودات برای فنرباغچه 25 و وگورست64 برای ولفسبورگ گل زدند.صیادمنش در نیمه اول در ترکیب حضور نداشت و در نیمه دوم هم با نظر سرمربی ارسن یانال بازی نکرد.پنجشنبه فنرباغچه به مصاف هرتابرلین می‌رود.

سیدمجید بازی نکرد

قرعه کشی دور سوم مرحله انتخابی لیگ قهرمانان اروپا در فصل جدید در سوئیس برگزار شد و تیم های حاضر رقبایشان را شناختند.در این بین ترابزون که سید مجید حسینی را در اختیار دارد در پلی‌اف دور سوم باید به مصاف اسپارتاپراگ خواهد رفت.همچنین یاران سید مجیدی حسینی عصر دوشنبه در اردوی اتریش به مصاف تیم هالاداس تیم لیگ دسته دومی مجارستان رفت و این بازی به تساوی بدون گل انجامید.سید مجید حسینی در این دیدار در بین بازیکنان اصلی و ذخیره حضور نداشت.

نگاه ویژه سایت پرتغالی به محمدی

سایت تحلیلی پرتغالی «پرواسکات» در گزارشی، عملکرد مهرداد محمدی مهاجم جدید آوِس پرتغال را بررسی کرد که بخشی از آن به شرح زیر است:

محمدی که حدوداً 26 ساله است، نخستین تجربه‌اش را در خارج از ایران تجربه می‌کند. او سال گذشته در سپاهان که لیگ برتر را در رتبه دوم به پایان رساند، بازی کرد. دو مربی پرتغالی به نام میگوئل تکسیرا و رویی تاوارس هم در سپاهان حضور دارند. او معمولاً از ابتدا در ترکیب تیمش بازی می‌کرد و هفت گل زد و پنج پاس گل داد. او در پست‌های بال راست یا چپ بازی می‌کند و به ندرت او را خارج از این موقعیت می‌بینیم. محمدی بسیار سریع است و تحرک بالایی دارد.

او مشکلاتی در کار با پای راست دارد، اما برخی اوقات در موقعیت یک در مقابل یک غیرقابل پیش‌بینی است. محمدی بازیکنی است که تلاش می‌کند به سرعت تصمیم بگیرد، اما در این زمینه همیشه خوب عمل نمی‌کند و برخی اوقات در شرایط نامساعد شوت می‌زند یا سانتر می‌کند.

روشی که آگوستو ایناسیو (سرمربی تیم آوِس) به تیم آورده، مبتنی بر جابجایی سریع بازیکنان است. روشی که به خوبی با ویژگی‌های مهرداد محمدی همخوانی دارد. با این حال عادت به محیط و فرهنگی متفاوت را می‌توان از مشکلات محمدی دانست.

3

 

captcha
تازه ها
بیشتر