فوتبال ایران / شناسه خبر: 100401 / تاریخ انتشار : 1398/4/31 16:45
|

سردار گل زد و بهترین شد

آخرین بازی هفته دوم لیگ برتر روسیه بامداد دوشنبه با پیروزی 2 بر صفر زنیت سن‌پترزبورگ در زمین تیم سوچی پایان یافت. سردار آزمون در دقیقه 30 گل نخست زنیتی‌ها را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و اوزداوف در دقیقه 89 زنننده گل دوم این تیم بود.سردار آزمون در دقیقه 83 با ترک زمین بازی جای خود را به ژیرکوف داد.تیم زنیت با کسب این پیروزی خارج از خانه 6 امتیازی شد و در رده دوم جدل رده‌بندی لیگ برتر روسیه قرار گرفت.

گفتنی است خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه با مشارکت کاربرانش نمره فنی خوب 7.5 را به بازی 83 دقیقه‌ای سردار آزمون مقابل سوچی اختصاص داد  تا این مهاجم ایرانی بهترین بازیکن میدان شناخته شود.

جالب اینکه سایت «ورزش» روسیه در گزارشی به اتفاقات بازی های انجام شده در لیگ روسیه پرداخت و سوژه اصلی دیدار زنیت با سوچی را خوشحالی بعد از گل سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان معرفی کرد.

گادژیف: آزمون مدام در حال پیشرفت است

گادژی گادژیف سرمربی 73 ساله روس درباره شروع گلزنی سردار آزمون در فصل جدید لیگ برتر روسیه گفت: توانمندی‌‌های سردار آزمون تا تخلیه شدن فاصله بسیار زیادی دارد . این بازیکن هنوز باید در آینده ارزش‌های دیگری را از خود نشان دهد و موفقیت‌هایی برای زنیت کسب کند.قربان بردیف (سرمربی آزمون در تیم‌های روستوف و روبین‌کازان) به خوبی سردار آزمون را می‌شناسد و معتقد است او به خاطر توانمندی‌هایش می‌تواند در تیم‌های بزرگ اروپایی بازی کند. البته فکر می‌کنم سردار آزمون باید عملکرد بهتری در استفاده از فضاهای محدود زمین حریف و محوطه پنالتی داشته باشد.  او از نظر سرعتی دارای کیفیت بسیار خوبی است. به خوبی با زنیت هماهنگ شده و مدام در حال پیشرفت است.

غیبت محرمی در بازی اروپایی

به نقل از سایت Germanijak کرواسی، صادق محرمی در بازی نخست تیم دینامو زاگرب در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا مقابل حریف گرجستانی حضور نخواهد داشت.صادق محرمی در اردوی پیش‌فصل دینامو زاگرب در اسلوونی مصدوم شد و پزشکان این تیم دوری 4 تا 6 هفته‌ای این ملی‌پوش ایرانی را تخمین زده بودند.دینامو زاگرب فردا شب (سه‌شنبه) در بازی مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا میهمان تیم سابورتالوی گرجستان است. بازی برگشت نیز سه‌شنبه آینده در زاگرب برگزار خواهد شد.

3-350

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر