فوتبال ایران / شناسه خبر: 100385 / تاریخ انتشار : 1398/4/30 16:10
|

رضاییان گل زد

تیم الشحانیه روز شنبه در اولین دیدار تدارکاتی اش در اردوی ترکیه به مصاف تیم دسته دومی کامرون به نام  سیبم لتادا رفت و با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید.رامین رضاییان در این بازی گل دوم الشحانیه را به ثمر رساند. قرارداد رضاییان با الشحانیه سال گذشته برای نیم فصل دوم بود و با حضور این بازیکن در اردوی پیش فصل تیمش به نظر می رسد او قراردادش را با این تیم قطری تمدید کرده است.

بازگشت حسینی به تمرین گروهی

سایت «dha» ترکیه خبر داد تیم ترابزون اسپور ترکیه روز شنبه به اتریش رسید تا اردوی تدارکاتی اتریش را برپا کند. مجید حسینی، مدافع ایرانی ترابزون اسپور هم بعد از مدت‌ها دوری از تمرینات گروهی به خاطر مصدومیت روز شنبه برای اولین بار در تمرینات جمعی شرکت کرد.

همبازی سنگالی کریم

السیلیه که در این فصل برای نخستین بار وارد رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا می‌شود تاکنون 3 بازیکن خارجی صاحب نام به خدمت گرفته است. کریم انصاری‌فرد نخستین خرید فصل باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی بود، پس از او دانیل گومو هافبک الریان به خدمت گرفته شد و در سومین خرید تابستانی کارا امبوجی سنگالی مدافع باشگاه اندرلخت بلژیک با قراردادی 3 ساله به السیلیه پیوست.اردوی آماده سازی السیلیه در تونس برگزار می‌شود و مدافع سنگالی جهت حضور در این اردو روز شنبه دوحه را به مقصد شمال آفریقا ترک کرد.

دومین باخت العربی در اسپانیا

العربی که در بازی اول خود در اردوی اسپانیا مقابل خیرونا مغلوب شده بود در دومین بازی به مصاف تیم اولوت اسپانیا رفت و با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد.مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی العربی قطر در نیمه دوم این بازی وارد زمین مسابقه شد.العربی در ادامه اردوی اسپانیا روز چهارشنبه مقابل تولوز فرانسه قرار می گیرد.

عابدزاده مقابل لیل

امیرعابدزاده در دومین بازی تدارکاتی ماریتیمو پرتغال در اردوی پیش فصل مقابل لیل فرانسه به میدان رفت. امیر در این بازی 45 دقیقه در ترکیب ماریتیمو بازی کرد و مثل بازی تدارکاتی قبلی مقابل تیم ملی بحرین توانست دروازه تیمش را بسته نگه دارد. ماریتیمو فردا(دوشنبه) در یک بازی تدارکاتی دیگر به مصاف الدحیل قطر خواهد رفت .

3-350

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر