فوتبال ایران / شناسه خبر: 100370 / تاریخ انتشار : 1398/4/29 17:27
|
واکنش طالقانی به تبرئه از سوی استیناف

از من فقط درباره خوزستان بپرسید

عضو بازنشسته هیأت رییسه فدراسیون فوتبال حتی خود را به این عنوان قبول ندارد اما همچنان در این سمت حضور دارد. او می‌گوید: «به عنوان رئیس هیئت فوتبال خوزستان فقط درباره همین استان صحبت می‌کنم.»

واکنش طالقانی به تبرئه از سوی استیناف 

پاسخگویی به سبک عضو هیأت رییسه فدراسیون فوتبال، پاسخگویی حد و مرز دار و منطقه‌ای است. عضوی از هیأت رییسه که علی‌رغم بازنشستگی همچنان به فعالیت خود در فدراسیون فوتبال ادامه می‌دهد، حتی حاضر نیست در قامت عضو هیأت رییسه درباره حکمی که از سوی کمیته اخلاق دریافت کرده، پاسخگو باشد. او حتی خود را به عنوان عضو هیأت رییسه قبول ندارد اما همچنان در این سمت حضور دارد.

عبدالکاظم طالقانی، در پاسخ به تبرئه‌اش از سوی کمیته استیناف و حکمی که برای او از سوی کمیته اخلاق صادر شده بود، اعلام می‌کند که تنها درباره مسائل خوزستان پاسخگو خواهد بود: « اگر سؤالی درباره استان خوزستان دارید، بپرسید و من به عنوان رئیس هیئت فوتبال خوزستان فقط درباره همین استان صحبت می‌کنم.»

این محدودیت خودخواسته در شرایطی است که او به واسطه عضویتش در هیأت رییسه فدراسیون فوتبال، می‌تواند در مباحثی خارج از فوتبال استان خوزستان هم اظهارنظر کند و اینکه اتفاقات فینال جام حذفی هم در استان خوزستان رخ داده است. طالقانی اما در این رابطه هم می‌گوید: « فدراسیون سخنگو دارد و باید از او سؤال کنید. مسائل خارج از استان خوزستان به من ربطی ندارد و نباید از من بپرسید. من فقط درباره فوتبال خوزستان پاسخگو خواهم بود!»

خسارت‌هایی که در حین بازی فینال جام حذفی به ورزشگاه خانگی فولاد خوزستان وارد شده، هنوز پرداخت نشده و طالقانی درباره بلاتکلیفی‌های موجود در این رابطه توضیح می‌دهد: « این خسارت‌ها توسط باشگاه فولاد پیگیری می‌شود و هیئت فوتبال در این باره نقشی ندارد. چون هیئت فوتبال درخواست‌کننده برگزاری این بازی در اهواز نبوده و اداره کل ورزش استان این درخواست را داشته است.»

رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان درباره اینکه این هیئت برای پرداخت خسارت یک و نیم میلیارد‌ تومانی به ورزشگاه فولاد چه اقداماتی کرده است، می‌گوید: «این موارد طبق قاعده‌ای که وجود دارد حل خواهد شد. صحبتی که از یک و نیم میلیارد تومان خسارت می‌شود، باید بررسی شود اما مسئله مشخص این است که خسارت این ورزشگاه به هر نحوی باید تامین شود.»

طالقانی در خصوص وضعیت ورزشگاه‌های استان خوزستان برای برگزاری دیدار‌های لیگ برتر تأکید می‌کند: «در حال حاضر با توجه به استاندارد‌هایی که فدراسیون فوتبال اعلام کرده ورزشگاه‌های ما دارای ایرادهای اساسی هستند. بلیت و گیت‌های الکترونیکی، شماره‌گذاری صندلی و دوربین‌‌های مداربسته باید ایجاد شوند که تاکنون هیچ کدام از ورزشگاه‌های استان به همه این موارد تجهیز نشده‌اند.»

او درباره اینکه ورزشگاه بهنام محمدی نفت مسجد سلیمان از جمله ورزشگاه‌هایی به حساب می‌آید که ممکن است نتواند مجوز برگزاری مسابقه را کسب کند، تأکید می‌کند: «در همین مدت کم این کار شدنی است. مسئولیت این کار با باشگاه‌هاست و باید کار را جلو ببرند ولی اگر این اتفاق رخ ندهد بازی‌های نفت مسجد سلیمان باید در استان دیگر و بدون حضور تماشاگر برگزار شود.»

 

 

2 - 400

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر