فوتبال ایران / شناسه خبر: 100367 / تاریخ انتشار : 1398/4/29 16:17
|
عملکرد بچه‌ها رضایت بخش بود

پورموسوی: باید با تیم‌های منطقه بازی کنیم

سیروس پورموسوی درباره مسابقه روز جمعه تیم جوانان مقابل تیم گل و ریحان البرز که با تساوی دو - دو به پایان رسید گفت:هدف ما این بود که در برابر یک تیم بزرگسال با شرایط فیزیکی مناسب قرار بگیریم تا فشار لازم به بازیکنان وارد شود و در یک آزمون سخت توانایی خودشان را نشان بدهند. فکر می کنم بازی خوبی انجام دادیم و عملکرد بچه‌ها رضایت بخش بود آن هم در شرایطی که تعدادی از بازیکنان اصلی خودمان را در اختیار نداشتیم.

سرمربی تیم جوانان اضافه کرد:ما در نیمه دوم این بازی تیم برتر میدان بودیم و موقعیت های خوبی خلق کردیم ، دو بار به گل رسیدیم و می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. در مقابل تیم حریف صاحب 3 ضربه پنالتی شد که البته به عقیده من فقط یک پنالتی درست بود و در دو صحنه دیگر داور دچار اشتباه شد. با این وجود از خودمان باید انتقاد کنیم چرا که انتظار ما این است توپ ها در موقعیت مناسب به حریف نرسد تا حتی صحنه مشکوکی هم خلق نشود. البته نباید فراموش کنیم که عناصر دفاعی ما در این بازی برای اولین بار کنار هم قرار می گرفتند و طبیعتا با گذشت زمان هماهنگی بهتری نسبت به یکدیگر پیدا خواهند کرد.

پورموسوی ضمن تشکر از محمد نصرتی سرمربی گل ریحان برای برگزاری این بازی تدارکاتی گفت: خوشبختانه هماهنگی های لازم جهت حضور تیم جوانان در تورنمنت کافا انجام شده و فکر می کنم این تورنمنت را در پیش خواهیم داشت که فرصتی برای تقابل با تیم های آسیای میانه خواهد بود. بعد از آن هم لازم است با برخی از تیم های عربی منطقه مثل عراق ، اردن ، سوریه و عمان بازی کنیم تا برای حضور در مسابقات مرحله مقدماتی آماده شویم. فکر می کنم در پایان اردوی فعلی تیرماه که روز سی ام به پایان می رسد ترکیب تیم کامل خواهد شد و تقریبا در تمامی پست ها به انتخاب های مورد نظر خودمان می رسیم.

3-300

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر