فوتبال ایران / شناسه خبر: 100366 / تاریخ انتشار : 1398/4/29 15:57
|

جهانبخش گرانقیمت ترین؟

سایت خبری باشگاه برایتون انگلیس امروز(شنبه) 20 خرید گرانقیمت تاریخ باشگاه را معرفی کرد که علیرضا جهانبخش، هافبک ملی پوش کشورمان با 17 میلیون پوند در صدر گرانقیمت ترین ها قرار گرفت.این سایت با آوردن نام 20 بازیکن و قیمت انتقالی اش به برایتون از کاربرانش سوال کرد که این بازیکنان از کدام باشگاه به برایتون منتقل شدند. برای علیرضا جهانبخش نیز 3 گزینه مطرح شد که او از کدام باشگاه به برایتون آمد.این نظرسنجی در حالی صورت می گیرد که چندی پیش اعلام شد برایتون با خرید لئوسارد بلژیکی رکورد گرانقیمت ترین بازیکنش را شکسته است.

سردار یا چولوف؟

سایت «فوتبال مدیا» روسیه در گزارشی به مقایسه سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت با فدور چالوف، ستاره زسکا مسکو پرداخت.این سایت روسی از کابرانش سوال کرد که کدام یک از این دو مهاجم گلزن می تواند آقای گلی فصل 2019-2020 لیگ روسیه را به دست بیاورد.سردار فصل گذشته علی رغم اینکه در نیم فصل دوم به زنیت آمد ولی برای آقای گلی با چالوف وارد رقابت شده بود. در نهایت با 15 گل چالوف آقای گل روسیه شد و سردار با 13 گل در رده دوم ایستاد.

شاهزاده سعودی دنبال تیم قدوس

نشریه «الریاضیه» عربستان خبر داد ترکی آل شیخ، وزیر ورزش سابق این کشور به دنبال خرید باشگاه گرانادای اسپانیا است و در یک قدمی خرید این باشگاه اسپانیایی به صورت صددرصد قرار دارد.البته آل شیخ دو گزینه روی میز خود دارد و باشگاه امی‌ین فرانسه نیز گزینه خرید آل شیخ است. این شاهزاده سعودی به دنبال فعالیت های گسترده در زمینه فوتبال است.

رقیب جدید برای سیدمجید

براساس خبر رسمی سایت باشگاه ترابزون اسپور ترکیه این تیم با مدافع آرژانتینی به توافق نهایی دست یافت و با صورت رسمی قرارداد گاستون کمپی به مدت یک + 2 سال امضا شد. مدافع باشگاه استودیانتس آرژانتین در ازای 989 هزار دلار رضایت این مدافع را صادر کرد و در صورت انتقال از این تیم به باشگاهی دیگر  20 درصد به این تیم آرژانتین خواهد رسید.گفتنی است این مدافع بلند قامت  وارد ترکیه و سپس به صورت رسمی مراسم معارفه وی برگزار شد.کمپی سابقه پوشیدن پیراهن رسینگ کلوپ و باشگاه استودیانتس را در کارنامه دارد.

3-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر