پرسپولیس / شناسه خبر: 100360 / تاریخ انتشار : 1398/4/29 14:33
|
تجربه کالدرون پرسپولیس را قوی‌تر می‌کند

انصاری: من یا نادری؟ هر کسی بهتر باشد بازی می‌کند

مهم موفقیت پرسپولیس است نه حضور من یا نادری در ترکیب اصلی. ضمن اینکه کالدرون تصمیم می‌گیرد کدام بازیکن در ترکیب ثابت باشد و چه کسی روی نیمکت بنشیند.

تجربه کالدرون پرسپولیس را قوی‌تر می‌کند

محمد انصاری مدت‌ها دور از فوتبال بود اما حالا با درمان رباط صلیبی آسیب‌دیده‌اش در تمرینات پرسپولیس و تیم ملی شرکت کرده و در بازی تدارکاتی مقابل تیم امید نیز به میدان رفته. چپ‌پای پرسپولیس مقابل تیم امید یک نیمه در زمین حضور داشت و بعد از ماه‌ها در یک بازی نیمه‌رسمی پا به توپ شد. او در اردوی اخیر پرسپولیس در تهران هم حضور داشت اما به خاطر تیم ملی از سفر به ترکیه خودداری کرد تا در ادامه راهی استانبول شود.

محمد انصاری بعد از ماه‌ها درمان، از بازگشت به فوتبال صحبت می‌کند و اینکه موقعیت نصیبش شد تا در ترکیب تیم ملی بازی کند: «به طور کامل مصدومیتم را پشت سر گذاشتم و الان آماده بازی هستم. بعد از مصدومیت، در بازی با تیم امید برای نخستین بار در یک بازی تقریبا رسمی به میدان رفتم و آمادگی خودم را نشان دادم. اکنون باید از نظر فنی بهتر شوم چون مدت‌ها از فوتبال دور بودم. البته از نظر نصدومیت مشکلی ندارم و فقط باید در بازی‌های بیشتری به میدان بروم تا مثل قبل بتوانم برای پرسپولیس و تیم ملی یک بازیکن مفید باشم.»

ترافیک در خط دفاع پرسپولیس وجود دارد. جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری و محمدحسین کنعانی‌زادگان چهار مدافعی هستند که دو تا از آن‌ها باید در ترکیب ثابت قرار بگیرند. انصاری البته این شانس را دارد که در سمت چپ خط دفاع نیز بازی کند. او در این باره می‌گوید: «می‌توانم در چندین پست به میدان بروم. قبلا هم در پست مدافع وسط و مدافع چپ بازی کردم و مشکلی برای بازی در هیچ پستی ندارم. باید بهترین عملکرد را داشته باشم تا نظر کالدرون را جلب کنم.»

برای بازی در دفاع چپ هم محمد انصاری یک رقیب جدی به نام محمد نادری دارد. او درباره رقابت با محمد نادری در سمت چپ خط دفاعی می‌گوید: «هر کسی که بهتر باشد برای موفقیت پرسپولیس به میدان می‌رود. مهم موفقیت پرسپولیس است نه حضور من یا نادری در ترکیب اصلی. ضمن اینکه کالدرون تصمیم می‌گیرد کدام بازیکن در ترکیب ثابت باشد و چه کسی روی نیمکت بنشیند.»

بعد از حدود 4 سال، برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس جدا شد و جای خود را به گابریل کالدرون داد. انصاری درباره کار با کالدرون و تاثیر او روی پرسپولیس می‌گوید: «کالدرون در روزهای نخست مشغول ارزیابی بازیکنان تیم بود تا در مورد آن‌ها به شناخت کافی برسد. در عین حال او روش خاص خود را برای تمرینات دارد. مطمئنم بعد از تجربه کار با برانکو که چیزهای زیادی برای ما بازیکنان داشت، تجربه کالدرون منجر به قوی‌تر شدن ما می‌شود.»

انصاری معتقد است سرمربی آرژانتینی پرسپولیس انتظار هواداران را به خوبی درک کرده و می‌داند آن‌ها از تیم چه می‌‌خواهند: «کالدرون می‌داند هواداران از او انتظار بالایی دارند و به دنبال آماده کردن تیمی است که برای چهارمین بار قهرمان لیگ برتر شود. خوشبختانه بازیکنان خوبی را هم جذب کردیم و بعد از اضافه شدن چندین بازیکن دیگر، تیم ما کامل می‌شود و دیگر مشکلی از این جهت نخواهیم داشت.»

 

11

 

captcha
تازه ها
بیشتر