فوتبال ایران / شناسه خبر: 100347 / تاریخ انتشار : 1398/4/28 17:22
|
مشکلات نیمی از ورزشگاه‌ها برطرف شود، قرعه‌کشی برگزار می‌کنیم

تاج: برگزاری قرعه‌کشی به معنی برگزاری لیگ نیست

مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال گفت: «برگزاری قرعه کشی تضمینی برای برگزاری لیگ نیست.»

تاج: برگزاری قرعه‌کشی به معنی برگزاری لیگ نیست

مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال صبح جمعه در برنامه تلویزیونی حاضر شد و همان حرف‌های همیشگی‌اش را درباره مشکلات روز فدراسیون فوتبال مطرح کرد. صحبت از تاریخ برگزاری لیگ که می‌شود، تاج تأکید می‌کند که هیچکس دلش نمی‌خواهد لیگ با این شرایط برگزار شود و بار دیگر صحبت از خطری به میان می‌آورد که جان آدم‌ها را در ورزشگاه‌های غیراستاندارد تهدید می‌کند. صحبت‌های او اما حاوی یک نکته مهم است و آن اینکه علی‌رغم تاریخ‌های احتمالی که برای شروع لیگ می‌شود، او تأکید کرده که تاریخ شروع لیگ هنوز مشخص نیست. حتی برگزاری قرعه‌کشی هم تضمین‌کننده برگزاری لیگ نیست.

مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال گفت: « مشخصا می‌گویم این مساله چیزی نیست که با توصیه نماینده مجلس و استاندار حل شود. اگر مشکلات حل شود و الزامات برطرف شود سعی می‌کنیم قرعه کشی را برگزار کنیم. این را هم بگویم که برگزاری قرعه کشی تضمینی برای برگزاری لیگ نیست. حداقل فقط می‌توانیم بگوییم که کدام تیم ها هفته اول با هم بازی می‌کنند. اگر مشکلات نیمی از ورزشگاه ها حل شود ما قرعه کشی را برگزار می‌کنیم.»

او درباره آخرین وضعیت ورزشگاه‌ها توضیح داد: « شما فکر کنید لیگ یک سال برگزار نشود اما از نظر من لیگ برگزار می‌شود. الان فولادشهر، یادگار امام تبریز، ورزشگاه فولاد تقریبا آمادگی دارند ولی مسجد سلیمان اصلا کاری نکرده، مثلا قائمشهر هم همین مشکلات را دارد. اگر این عزیزان کار را انجام ندهند بازی‌هایشان در شهر دیگر برگزار می‌شود. من اصلا نمی‌توانم تاریخی برای برگزاری لیگ بگویم. ما پارسال فقط کشته نداشتیم. اگر اتفاقی بیفتد اول سراغ من و مدیران باشگاه ها می‌آیند. الان یک نامه می‌خواستیم به فیفا بنویسم هیچ‌کس راضی نشد پای آن را امضا کند! کاری که من می‌کنم بعدا برایم دعا می‌کنند. ما همه چیز را بر اساس لیگ چیده ایم ولی الان شرایط این است الزامات انجام شود. اگر  مثلا 5-6 باشگاه در ورزشگاه‌های‌شان بازی کنند می‌شود کاری کرد. سوال من این است شما می‌توانید بدون نیروی انتظامی بازی برگزار کنید؟»

 

 

2 - 300

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر