فوتبال ایران / شناسه خبر: 100343 / تاریخ انتشار : 1398/4/28 16:15
|

لاتزیو دوباره دنبال سردار

سردار آزمون احتمال دارد فصل بعد در رقابت‌های سری آ ایتالیا توپ بزند.طبق گزارشی که سایت اسپورت‌نیوز منتشرکرد، تیم رمی خواهان تقویت خط حمله‌اش است و نام گلزن تیم ملی کشورمان را در فهرست خرید خود، منظور کرده است.این اتفاق در حالی رخ داده که در گذشته نیز آزمون مورد توجه لاتزیو قرارداشت.

آزمون در ابتدای سال جاری میلادی،‌ درازای 12 میلیون یورو از روبین‌کازان به زنیت در لیگ روسیه نقل مکان کرد و قرارداد کنونی وی تا سال 2022 معتبر است.وی در فصلی که گذشت،‌33 بازی انجام داد که 17 گل زد و 7 پاس گل داد.

غیبت کاوه دربازی بروژ

تیم فوتبال کلوپ بروژ بلژیک امشب(جمعه شب) از ساعت 23 به وقت تهران در بازی دوستانه ای به مصاف تیم اسپورتینگ پرتغال می رود.در این راستا لیست بازیکنان بروژ برای این دیدار اعلام شد که نام کاوه رضایی، مهاجم ایرانی بروژ به وسیله کلمنت سرمربی جدید این تیم خط خورد.

جالب اینکه  سایت Voetbalnieuws بلژیک نظرسنجی با طرح این پرسش که «کدام‌یک از مهاجمان کنونی کلوب بروژ می‌توانند بیشترین ارزش را برای این تیم در فصل آینده داشته باشند؟»، برگزار کرد و براساس نتیجه این نظرسنجی، جلی ووسن (47 درصد)، فان دیدن (32 درصد)، کاوه رضایی (13 درصد) و آلیبی (هشت درصد) آرای کاربران را به دست آوردند.

خروچ گوچی از لیست اروپایی

تیم فوتبال آپوئل قبرس در دور اول بازی های مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم سوتیسکا نیکشیچ مونته نگرو می رود.در این راستا باشگاه آپوئل اسامی بازیکنانش برای حضور در دور اول رقابت های اروپایی را اعلام کرد که نام رضا قوچان نژاد، مهاجم سابق تیم ملی کشورش در این لیست نبود. سایت آلفا نیوز قبرس با اعلام این خبر نوشته:« «سه بازیکن کنونی تیم آپوئل قطعاً این تیم را ترک می‌کنند. زاهید به پاناتینایکوس یونان خواهد رفت. رومو و رضا قوچان‌نژاد نیز کنار درِ خروجی قرار دارند».

پیش از این شایعه شده بود قوچان نژاد به فوتبال هلند باز خواهد گشت اما فعلا خبری از این انتقال نیست.

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر