فوتبال ایران / شناسه خبر: 100340 / تاریخ انتشار : 1398/4/28 15:12
|
نه حضور در مالزی، نه صحبت درباره حریفان ایران

سرمربی تیم ملی روز قرعه کشی کجا بود؟


در حالی که گفته می‌شد مارک ویلموتس به مالزی خواهد رفت تا در مراسم قرعه‌کشی جام جهانی شرکت کند اما این اتفاق رخ نداد و تنها ایرانی حاضر در آن مراسم مهدی تاج بود که ظاهرا در نقش نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا به مراسم رفت.
در شرایطی که نمایندگان رسانه‌های ما در مالزی با سرمربی کره جنوبی مصاحبه کردند و شاهد حضور مربیان دیگر تیم‌های آسیایی بودند، مشخص نشد مارک ویلموتس کجاست و چرا در این مراسم حضور نداشته است. بدتر اینکه بعد از این مراسم هیچ مصاحبه و اظهارنظری از سوی سرمربی تیم ملی یا حتی یکی از دستیارانش در خصوص این قرعه‌کشی که رویداد بسیار مهمی برای تیم ملی و فوتبال ایران بود، شنیده و دیده نشد.
در این خصوص روز چهارشنبه  تلاش داشتیم با روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره چرایی نرفتن ویلموتس به مالزی و البته سکوتش درباره این اتفاق ویژه بپرسیم که متاسفانه این دوستان پاسخگو نبودند.

البته طی دو روز گذشته گفته شده ویلموتس به خاطر عدم دریافت مطالباتش که قرار بوده 30 درصد مبلغ قراردادش را بگیرد اما فقط مقدار جزئی پول گرفته ، قهر کرده و به مالزی نرفته است که باید دید فدراسیون فوتبال چه واکنشی به این قضیه نشان خواهد داد.

captcha
تازه ها
بیشتر