فوتبال ایران / شناسه خبر: 100325 / تاریخ انتشار : 1398/4/26 16:18
|

دیامی کنار ابراهیمی

محمد دیامی، هافبک سابق تیم‌های نیوکاسل و هال‌سیتی انگلیس به اردوی آماده‌سازی تیم الاهلی قطر در هلند ملحق شد. یاران امید ابراهیمی 20 روز  در این کشور تمرین می‌کنند تا آماده فصل جدید لیگ ستارگان قطر شوند.

قدوس دومین بازیکن گران امی‌ین

به نقل از فرانس فوتبال، سامان قدوس با قیمت 4 میلیون یورو رتبه دوم فهرست 10 بازیکن گران‌قیمت تاریخ فوتبال آمیای فرانسه را به خود اختصاص داد.

این رسانه مشهور فرانسوی درباره سامان قدوس نوشت: او با تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 حضور یافت و از تیم اوسترشوندس سوئد به امی‌ین فرانسه پیوست. قدوس قادر به نمایش خیره‌کننده است و گاهی بن‌‌بست‌های شکل‌گرفته تیم آمیا را گشود. منطقی است که سامان قدوس جایگاه اصلی در ترکیب 11 نفره تیم امی‌ین داشته باشد.

سرهو گویراسی، مهاجم 23 ساله فرانسوی با قیمت 6 میلیون یورویی گران‌قیمت‌ترین بازیکن امی‌ین است.

باخت شالروا با دو ایرانی

سه شنبه شب تیم شالروای بلژیک در ادامه دیدارهای تدارکاتی پیش‌فصل ژوپیلر لیگ بلژیک رو در روی تیم متز فرانسه قرار گرفت و شکست 2 بر یک را پذیرا شد. دسولی در دقیقه 44 برای تیم شارلوا گل زد. 2 گل تیم متس فرانسه را نیز بولایا (4) و نیانه (79) به ثمر رساندند.امید نورافکن در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفت و  از آغاز نیمه دوم جای خود را به دیاندی داد. علی قلی‌زاده نیز با پایان یافتن دوران مصدومیتش از دقیقه 63 در ترکیب شارلوا قرار گرفت.

تمیم شارلوا تا پیش از آغاز فصل جدید ژوپیلر لیگ بلژیک دو بازی تدارکاتی دیگر نیز برگزار می‌کند.

میلاد به خنت می رود

به نقل از سایت ورزشی hln بلژیک، میلاد محمدی که در تیم احمت گروزنی پا به توپ بود، قراردادش به پایان رسیده و در حال حاضر بازیکن آزاد محسوب می‌شود.

محمدی که برای فصل جدید از چند تیم پیشنهاد داشت تصمیم گرفته تا خنت بلژیک را به عنوان مقصد جدید خود انتخاب کند. او به همراه مدیربرنامه‌های خود در بلژیک حضور دارد و قصد دارد به‌زودی قرارداد خود را با این تیم امضا کند.

خنت که اردوی پیش فصل خود را شروع کرده است چهارشنبه شب در دیداری دوستانه مقابل آلکمار هلند قرار خواهد گرفت.

3-350

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر