ورزش ایران / شناسه خبر: 100316 / تاریخ انتشار : 1398/4/25 18:08
|
انتخابات فدراسیون کشتی

حمایت اعجوبه کشتی جهان از علیرضا دبیر

بوایسار سایتی‌اف قهرمان پر آوازه کشتی با انتشار پیامی از ورود علیرضا دبیر به عرصه انتخابات حمایت کرده است.

اعجوبه روسی کشتی آزاد جهان با انتشار پیامی از علیرضا دبیر برای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی ایران حمایت کرد.

انتخابات فدراسیون کشتی در حالی‌ فردا در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می‌شود که روز گذشته با صدور مجوز حضور علیرضا دبیر در انتخابات، تنور رقابت انتخاباتی بیش از پیش گرم شد.

در آستانه برگزاری مجمع انتخاباتی، یکی از اتفاقات جالب، حمایت بوایسار سایتی‌یف، اعجوبه و اسطوره کشتی آزاد جهان و روسیه از علیرضا دبیر بود که با انتشار فایلی صوتی آن را انجام داد. او گفت:« بدینوسیله من با کمال میل حمایت خود را از آقای علیرضا دبیر اعلام می‌کنم و آماده هرگونه همکاری با او هستم. اگر بتوانم در این راستا مفید شوم، با کمال میل در هر زمان می‌توانید با من در ارتباط باشید. من آماده دیدار با شما هستم. برای علیرضا دبیر آرزوی موفقیت دارم. از اینکه اطلاع پیدا کردم که علیرضا دبیر تصمیم گرفته در مقام ریاست فدراسیون کشتی در انتخابات شرکت کند برایشان موفقیت و پیروزی در راستای بهبود کشتی ایران در سطح جهانی برای ملت بزرگوار ایران را خواهانم.»

بوایسار سایتی‌یف، کشتی‌گیر آزادکار سرشانس مسلمان روس، 3 بار قهرمان المپیک، 6 بار قهرمان جهان و 6 بار قهرمان اروپا شده است و پس از قهرمانی در المپیک 2008 پکن با بوسیدن پرچم روسیه و تشک کشتی از دنیای ورزش قهرمانی خداحافظی کرد.

captcha
تازه ها
بیشتر