فوتبال ایران / شناسه خبر: 100310 / تاریخ انتشار : 1398/4/25 16:38
|

تشکر ویلموتس از مربیان باشگاهی

مارک ویلموتس،سرمربی تیم ملی با انتشار پیامی خطاب به سرمربیان تیم هایی که بازیکن یا بازیکنانی از باشگاه‌هایشان در اردوی اخیر تیم ملی قرار داشت،از همراهی آنها تقدیرکرد.

متن پیام ویلموتس به این شرح است:«همکار عزیزم؛از اینکه با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته توسط فدراسیون فوتبال،فرصت همراهی نماینده شایسته و سخت کوش آن باشگاه با تیم ملی فوتبال ایران در مینی کمپ ماه جولای را دادید،صمیمانه سپاسگزارم.با آرزوی بهترین ها در طول فصل آتی.مارک ویلموتس.»

برنامه تیم نوجوانان در چین

تیم فوتبال زیر 16سال کشورمان که با گروهی از بازیکنان راهی چین شده است در نخستین تمرین خود عصر امروز(دوشنبه) در ورزشگاه اصلی مسابقات حاضر شد.گفتنی است، شهر هایکو محل برگزاری تورنمنت دوستانه چین درحال حاضر درصد رطوبت بالایی دارد و هوا به شدت شرجی است.طبق برنامه  پنجشنبه 27 تیر تیم نوجوانان ساعت 16 مقابل مالزی بازی می کند،شنبه 29 تیر ساعت 16 مقابل کره شمالی بازی خواهد کرد، و دوشنبه 31 تیر ساعت 19:35 دقیقه به مصاف چین میزبان می رود.

شروع تمرینات تیم جوانان

اردوی تیم جوانان از 20 تیر در مرکز ملی فوتبال ایران آغاز شد و بعد از دو مرحله استعدادیابی ، تمرینات گروه سوم از روز 24 تیر با حضور نفرات اصلی در مرکز ملی فوتبال در جریان است.

شاگردان پورموسوی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برنامه های آماده سازی خود را دنبال می کنند که تمرین عصر امروز(سه شنبه) از ساعت 18 در مرکز ملی فوتبال آغاز خواهد شد. گفتنی است اردوی آماده سازی تیم جوانان تا 30 تیرماه ادامه خواهد داشت.

فهرست نونهالان برای اردوی اردبیل

با دعوت  محمد یاوری سرمربی تیم ملی نونهالان زیر 14 سال ، اردوی آماده سازی  این تیم در دو گروه به شرح زیر از روز شنبه 29 تیر ماه لغایت دوم مرداد در شهر اردبیل آغاز می شود . بازیکنان  هر گروه می بایست خود را ساعت 15 ، روز  و تاریخ معینه در استادیوم تختی اردبیل واقع در  ایستگاه سرعین شهر اردبیل به کادر فنی معرفی کنند. گروه اول روز شنبه 29 تیر ماه ساعت 16 وارد اردو شده و روز دوشنبه 31 تیر ساعت 14 از اردو خارج می شوند،گروه دوم روز دوشنبه 31 تیر ماه  ساعت 16وارد اردو شده و روز چهارشنبه 2 مرداد ساعت 14 از تاردو خارج خواهند شد.

فردا تصمیم گیری درباره سرمربی تیم ساحلی

هشتمین نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی به ریاست محمدحسن انصاریفرد و با حضور کلیه اعضا ساعت 14 روز چهارشنبه (26 تیر) در ساختمان سازمان لیگ فوتسال برگزار می‌شود.در این نشست وضعیت لیگ فوتبال ساحلی، وضعیت تیم ملی فوتبال ساحلی و اردوهای برگزار شد بررسی و درباره گزینه های سرمربیگری و کادرفنی تیم ملی فوتبال ساحلی تصمیم گیری خواهد شد.البته به نظر می رسد سرمربی تیم ساحلی داخلی باشد.

پایان چهارمین اردوی تیم فوتبال ساحلی

چهارمین اردوی تیم فوتبال ساحلی با 16 بازیکن برگزار و امروز(سه شنبه) به پایان رسید.در این اردو تیم فوتبال ساحلی  بازی درون تیمی و یک بازی با تیم شهرداری سمنان برگزار کرد .این اردو در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر ساحلی برگزار شد  و فرصت مناسبی بود تا بازیکنان منتخب در این اردو دیده و آنالیز شوند. تیم فوتبال ساحلی بخش کارهای بدنی را هر روز صبح در مجموعه پک  انجام می داد ضمن اینکه کارهای تاکتیکی را هم در نوبت‌های تمرینی عصر در زمین ساحلی به اجرا می گذاشت.

3-670

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر