فوتبال ایران / شناسه خبر: 100307 / تاریخ انتشار : 1398/4/25 15:30
|

ابراهیمی در هلند

به نقل ازروزنامه الوطن قطر، تیم الاهلی دوحه  دوشنبه شب وارد هلند شد تا اردوی تابستانی 20 روزه خود را برای حضوری قدرتمند در فصل جدید لیگ ستارگان قطر آغاز کند.تیم الاهی که از امید ابراهیمی بهره‌مند است در هلند 5 دیدار تدارکاتی با تیم‌های هیلموند، نایمخن، آیندهوون، بی آی سی و آلمره سیتی انجام خواهد داد.

حسینی در ترابزون می ماند

به نقل از سایت 61SAAT ترکیه، مجید حسینی، مدافع ایرانی با تیم ترابزون‌اسپور به خوبی هماهنگ شده و در فهرست بازیکنان ضروری فصل آینده قرار دارد.بر اساس این گزارش، انتظار می‌رود ترابزون‌اسپور حداقل یک فصل دیگر نیز به همکاری با مجید حسینی ادامه دهد. قراردادی که در پایان برای یک سال دیگر نیز قابل تمدید خواهد بود.مجید حسینی به دلیل مصدومیت در بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران هم‌اکنون تمرین‌های انفرادی را در ترابزون انجام می‌دهد.

میلاد جانشین تیرنی در سلتیک

به نقل از سایت The4thofficial، آرسنال در آستانه جذب کران تیرنی، مدافع تیم سلتیک است و بهترین پیشنهاد را برای امضای قرارداد این انتقال ارائه داده است.این رسانه انگلیسی سپس با با معرفی سه گزینه جایگزین کران تیرنی در سلتیک در صورت انتقالش به آرسنال شامل میلاد محمدی، ماروین زگلار و آرتور ماسواکو درباره ملی‌پوش ایرانی نوشت: میلاد محمدی پس از پایان قراردادش با تیم احمد گروژنی روسیه اکنون یک بازیکن آزاد محسوب می‌شود و پیش از این بارها اخباری درباره تمایل سلتیک برای جذب او منتشر شده بودند. فاکتورهای برجسته میلاد محمدی سرعت و تنوع بازی او هستند. او یک بازیکن شناخته شده بین‌المللی است که می‌تواند پس از شرکت در کارهای هجومی به خوبی به جایگاه خود بازگردد. مهمترین مساله این است که میلاد محمدی یک بازیکن آزاد در دسترس است و سلتیک باید از این فرصت استفاده کند.

گنجی با هالگریمسون رفت

اردوی آماده‌سازی العربی قطر از روز دوشنبه در پیرالاد اسپانیا آغاز شد و اعضای این تیم عصر دوشنبه تمرین سبکی را زیر نظر هالگریمسون هلندی پشت سر گذاشتند.مرتضی پورعلی‌گنجی به همراه گونارسون، ملی‌پوش ایسلندی این تیم به اردوی شاگردان هالگریمسون ملحق شدند و از امروز(سه شنبه) در تمرینات حضور خواهند داشت.العربی در اردوی اسپانیا، در پنج دیدار تدارکاتی به میدان می‌رود که نخستین بازی روز چهارشنبه مقابل خیرونا برگزار خواهد شد.

3-350

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر