فوتبال ایران / شناسه خبر: 100299 / تاریخ انتشار : 1398/4/24 20:37
|

دوشنبه 24/4/98،بازی دوستانه،ساعت 18:30، ورزشگاه آزادی،تماشاگر:-

تیم ملی یک

گل:مهردادمحمدی(11)

تیم امید یک

گل: ابوالفضل رزاق‌پور (66 )

داور: امیر عرب براقی

کمک ها: فرهاد فرهادپور و علی احمدی

تیم ملی:نیمه اول:رشید مظاهرى، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانى، دانیال اسماعیلى فر، سعید آقایى، رضا اسدى، امیرحسین کریمى،مهرداد محمدى، محمد کریمى، آرش رضاوند و شهریار مقانلو.

نیمه دوم: مهدی امینی و احمد گوهری (گلرها)- احمد عبدالله زاده، مجید علیاری، محمد نادری، مهدی شیری، محمد انصاری، سعید واسعی، محمد حسین مرادمند، علی کریمی، محمد محبی و پیمان رنجبری.

سرمربی:مارک ویلموتس

تیم امید:معراج اسماعیلی، علیرضا آرتا(محمد آقاجانپور 34)، عارف غلامی، طاها شریعتی،محمد مسلمی پور(ابوالفضل رزاق‌پور46)، محمد بابایی(محمد خدابنده لو46)، مهدى مهدیخانی ( رضا کریمی34)(رضا شکاری55)، سید محمد خرم الحسینی (رضا جعفری70)، مهدی قائدی(رضا جبیره 46)، امیر روستایی ( سید حسین حسینی 36) و محمد رضا آزادی (محمد امین اسدی 46)

سرمربی: فرهاد مجیدی

پایان مینی کمپ سه روزه تیم ملی و اردوی تیرماه تیم امید بازی تدارکاتی جدی و جالبی بود که متاسفانه فقط مسوولان فدراسیون فوتبال و اصحاب رسانه تماشاگرش بودند و دوستانه بودن بازی در این سکوت تلخ بیشتر از حد معمول توی ذوق می زد.

تیم ملی با نفرات تازه وارد خیلی زود به گل رسید. یک و دو پشت محوطه جریمه و در نهایت ضربه دقیق مهرداد محمدی جلوتر از خط طولی محوطه به کنج دروازه امید  نشست تا تیم ملی یک بر صفر پیش بیفتد.

تیم ملی در نیمه اول سه موقعیت گل دیگر هم داشت که ضربات محمدی و مغانلو گل نشد .

در حالی که مجیدی تعویض‌هایش را در همان نیمه نخست شروع کرده بود ویلموتس با شروع نیمه دوم ترکیب تیمش را تغییر داد.ترکیب تیم ملی در این نیمه کلا تغییر کرد  و یازده بازیکن جدید به یمدان رفتند.

در تیم امید هم ورود شکاری به زمین باعث شد یکی دو موقعیت برای این تیم شکل بگیرد تا اینکه دقیه 66 گل مساوی به ثمر رسید.

در این لحظه  یک حمله کم خطر از تیم امید توپی را نصیب محبی مدافع تیم ملی  کرد و او سعی کرد مهاجم را کنترل کند تا گوهری گلر تیم ملی بیرون بیاید و توپ را دریافت کند اما گوهری به موقع خروج نکرد  و رزاق پور با استفاده از همین تعلل به سمت توپ هجوم آورد و با  ضربه ای دروازه تیم ملی ایران را باز کرد. در کل می توان گفت تعلل گوهری وعدم هماهنگی با محبی باعث شد تا این گل به ثمر برسد.

در دقیقه 75 مسابقه مثل نیمه نخست قانون کولینگ برک اجرا شد و بازی به دلیل گرمای هوا چند لحظه ای متوقف شد.

در نهایت این بازی با تساوی یک – یک به پایان رسید.

3

 

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر