فوتبال ایران / شناسه خبر: 100298 / تاریخ انتشار : 1398/4/24 20:16
|

*با اینکه قبلا گفته شده بود بازی تیم ملی مقابل تیم امید با حضور تماشاگران برگزار می شود فدراسیون فوتبال صبح روز بازی اعلام کرد بازی بدون تماشاگر و تنها در حضور اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.با وجود اعلام خبر برگزاری بازی پشت درهای بسته باعث شد تعدادی از هواداران ساعتی قبلی از شروع مسابقه مقابل درِ ورودی غربی ورزشگاه تجمع کنند، اما از حضور آنها در ورزشگاه جلوگیری می‌شود.عجیب اینکه یک فروشنده بی خبر از همه جا مقابل ورزشگاه آزادی پرچم ایران، استقلال و پرسپولیس را برای فروش روی زمین پهن کرده بود !

* با وجود پافشاری وزارت ورزش و فدارسیون فوتبال برای استانداردسازی ورزشگاه‌ها تا قبل از آغاز شروع لیگ برتر، هنوز ورزشگاه آزادی به گیت‌های الکترونیکی و شماره گذاری صندلی‌های تماشاگران مجهز نشده است.

*بازی تیم ملی مقابل تیم امید از تلویزیون هم پخش نشد و با توجه به عدم پخش مستقیم این دیدار از طریق رسانه ملی خبری از تبلیغات محیطی دور ورزشگاه نبود.

*در اتفاقی ویژه مارک ویلموتس روی نیمکت نرفت و همراه با بادیگاردش در جایگا ه ویژه نشست تا وحید هاشمیان و بقیه اعضای کادر فنی تیم ملی روی نیمکت باشند.همین اتفاق باعث شد وقتی مهدی تاج و مسوولان فدراسیون فوتبال در ورزشگاه حضور یافتند اطراف ویلموتس بنشینند.البته ویلموتس در نیمه دوم روی نیمکت تیم ملی نشست.

*  کاردار سفارت بلژیک، مرتضی محصص ، اکبر محمدی ،محمود شیعی عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ و مدیرعامل پیکان، هدایت الله ممبینی رئیس کمیته داوران و حسین فرکی سرمربی تیم پیکان از جمله تماشاگر در آزادی هستند. اعضای تیم جوانان کشورمان هم در جایگاه ویژه مشغول تماشاگر بازی امیدها و بزرگسالان شدند.

* در حالی که هیچ تماشاگری در ورزشگاه حضور نداشت گوینده ورزشگاه یک بار پیش از ورود تیم‌ها به زمین ضمن خوشامدگویی به خبرنگاران و اعضای دو تیم نام بازیکنان اصلی و حتی ذخیره‌ها را برای حاضران اعلام کرد و یک بار نیز پس از پخش سرود ملی و هنگامی که اعضای تیم‌ها با هم خوش و بش می‌کردند دوباره ترکیب دو تیم و ذخیره‌ها را اعلام کرد.

*تنها خانم حاضر در ورزشگاه یک گزارشگر رادیویی بود. حضور این گزارشگر خانم در ورزشگاه برای گزارش این دیدار از حاشیه‌های عجیب این بازی بود هر چند حضور او در جایگاه گزارشگران هم با هماهنگی مسوولان وررشگاه اتفاق افتاد.

* مهدی تاج، رئیس فدارسیون فوتبال در بین دو نیمه ورزشگاه آزادی را ترک کرد، این در حالی بود که در این فاصله ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدارسیون در ورزشگاه حاضر شد.

*رشید مظاهری در این بازی کاپیتان تیم بزرگسالان بود. در نیمه دوم هم علی کریمی بازوبند کاپیتانی را در اختیار داشت.

*این دیدار غیر از مسوولان چند تماشاگر داشت. از جمله یک هوادار معلول که به خاطر تعبیه نشدن محل عبور و مرور برای معلولان، سختی زیادی برای حضور در جایگاه ویژه کشید. همچنین در نیمه نخست چند کودک در جایگاه خبرنگاران حضور داشتند که برای خودشان بازی می‌کردند.

*پیمان رنجبری مهاجم لیگ یکی دعوت شده به تیم ملی در دقیقه ۸۰ با مصدومیت مواجه شد و از زمین بازی بیرون رفت.با مصدومیت رنجبری بار دیگر مغانلو دیگر مهاجم لیگ یکی به ترکیب تیم ملی برگشت.

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر