ورزش ایران / شناسه خبر: 100297 / تاریخ انتشار : 1398/4/24 19:46
|
بنی تمیم کنار می‌رود؟

تایید علیرضا دبیر در دقیقه ۹۰

در شرایطی که تایید نشدن صلاحیت قهرمانان کشتی برای جامعه کشتی سنگین تمام شده بود، علیرضا دبیر، عصر دیروز تاییدیه لازم برای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی را گرفت تا معادله‌های مجمع تغییر کند.

مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی 26 تیرماه برگزار می‌شود اما تا ساعت 19 دیروز نام امیررضا خادم، علیرضا دبیر و عباس جدیدی در بین تایید شده‌ها قرار نگرفت و همین موضوع زمینه ساز تصمیمات تازه‌ای شد. شرایط به سمتی رفت که برخی از اعضای مجمع به دنبال به حد نصاب نرساندن مجمع و لغو انتخابات بودند اما قرار گرفتن یک خبر کوتاه روی خروجی سایت فدراسیون این احتمالات را کنار زد. فدراسیون کشتی در خبری کوتاه اعلام کرد که علیرضا دبیر تاییدیه لازم را برای حضور در انتخابات گرفته که با این خبر مشخص شد تلاش‌ها برای رساندن دبیر به این مجمع نتیجه داده است.

البته امیرخادم و عباس جدیدی تاییدیه لازم را نگرفته‌اند و با اینکه خودشان هم دیگر پیگیر این موضوع نیستند اما برخی از نزدیکان وزیر ورزش معتقدند که اگر این دو نفر به مجمع فردا نرسند، ممکن است که بعدا شائبه‌هایی مطرح شود!

با تایید دبیر که کاندیدای جدی است،  امروز و فردا اتفاق‌های تازه‌ای می‌افتد و به احتمال زیاد بنی تمیم که در نبود دبیر و البته در صورت برگزاری مجمع شانس بالایی داشت، از حضور در مجمع انتخاباتی کنار می‌رود. البته این حرفی است که در بین اعضای مجمع شنیده می‌شود و استناد افراد هم به نقل قولی است از بنی تمیم در صحبت با اعضای مجمع.

1

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر