فوتبال ایران / شناسه خبر: 100287 / تاریخ انتشار : 1398/4/24 16:23
|

حسین عبدی که با تیم نوجوانان به چین رفته  درباره برنامه های تیمش گفت: پس از اینکه تورنمنت چین در برنامه‌های‌مان قرار گرفت به انجام پنج بازی درون اردویی نیاز داشتیم که سه بازی تا پیش از اعزام به چین انجام شد. در واقع سه بازی سنگین را برای بازیکنان برنامه‌ریزی و برگزار کردیم تا به طور ویژه مدافعان و سیستم دفاعی تیم را بررسی کنیم.روز یکشنبه هم مقابل تیم جوانان پیکان به پیروزی 2 بر یک رسیدیم. البته هدف ما نتیجه‌گرایی نبوده است. تنها دنبال این هستیم که با انجام بازی‌های سخت و حتی رویارویی با تیم‌های رده سنی بالاتر، بازیکنان را برای بازی‌های آسیایی آماده کنیم.

عبدی درباره هدف‌گذاری کادرفنی از حضور در تورنمنت دوستانه چین با حضور تیم‌های کره شمالی، مالزی و چین گفت: اردوی چین به یکباره در برنامه‌های‌مان قرار گرفت و از قبل، برنامه‌ریزی جهت شرکت کردن در آن را نداشتیم. تاریخ برگزاری این تورنمنت به دلیل نزدیکی به تورنمنت کافا ما را مجبور کرد که در دو گروه روی بازیکنان کار کنیم، به نحوی که یک گروه به چین سفر کند و گروه دیگر به تاجیکستان.

سرمربی تیم نوجوانان کشورمان افزود: اگر زمان دو تورنمنت با فاصله از یکدیگر بود می‌توانستیم با یک گروه به هر دو تورنمنت برویم، اما باید روی دیگر سکه را هم در نظر گرفت، اینکه اکنون می‌توانیم دو گروه داشته باشیم و بازیکنان بیشتری را مورد بررسی قرار بدهیم. به این ترتیب می‌توانیم حدود 44 بازیکن را در شرایط مسابقه‌ای ببینیم و در نهایت براساس عملکرد آنها در زمین، انتخاب نهایی را برای مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا انجام بدهیم.

وی در پایان درباره نحوه انتخاب بازیکنان برای فهرست نهایی تیم نوجوانان در مسابقات آسیایی گفت: ملاک‌های اصلی ما برای انتخاب بازیکنان فقط و فقط تمرین، اجرای دستورات و نحوه اجرا آن در زمین مسابقه است. معتقدم که هیچ‌کس جز خود بازیکن باعث خط خوردن یا انتخابش برای مسابقات نمی‌شود. در واقع عملکرد خود آنها و اخلاق و رفتارشان باعث می‌شود که از سوی من برای مسابقات آسیایی انتخاب شوند.

3

captcha
تازه ها
بیشتر