فوتبال ایران / شناسه خبر: 100286 / تاریخ انتشار : 1398/4/24 16:22
|
جهانبخش: پاتر همه چیز را توضیح می دهد

پاتر: جهانبخش باید به دروازه نزدیکتر باشد

علیرضا جهانبخش در مصاحبه با سایت «آرگوس» انگلیس گفت: من زمان خوبی را با کریس هیوتن، سرمربی سابقم گذراندنم. او مرد بزرگی است. او به من اعتماد داشت به همین خاطر مرا از آلکمار به برایتون آورد. به خاطر این اقدامش از صمیم قلبم از او تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: اما برخی از اوقات در فوتبال همه چیز بر وفق مراد نمی شود. برای من مهم نیست که سرمربی چه کسی باشد. من همیشه تمام سعی خودم را برای باشگاه می کنم. فصل گذشته برای من فصل فراز و نشیب بود. من توانایی آن را دارم که بیشتر از اینها به باشگاه کمک کنم. فصل گذشته آنچه که می خواستم به صورت خوب نشد اما چیزهای زیادی یاد گرفتم و می خواهم فصل جدید را به بهترین شکل ممکن با سرمربی جدید آغاز کنم.

او درباره سرمربی جدید برایتون گفت: گراهام پاتر، مربی بسیار خوبی است. او می خواهد همه زمان بیشتری بازی کنند و این فرصت زیادی برای ما خلق می کند. او تلاش می کند به همه بازیکنان هر چیزی که نیاز دارند را توضیح بدهد و این امر خوبی است.

گرام پاتر نیز که ماه گذشته به عنوان سرمربی جدید برایتون انتخاب و با قراردادی 4 ساله جانشین کریس هیوتن شد در مصاحبه با همین نشریه به تمجید از ع جهانبخش پرداخت و گفت: جهانبخش به خاطر بازی های ملی دیرتر به تمرینات تیم ملحق شد اما نگرش او واقعا خوب است. شما می توانید هر چیزی که یک بازیکن نیاز دارد در جهانبخش ببینید. این خیلی خوب است که او در گل ها سهیم بود. به نظرم این چیزی است که او می خواهد  آن را انجام دهد و او برای این کار به برایتون آمده است.

وی افزود: به نظرم کلید موفقیت بیشتر علیرضا این است که او برای زدن گل نزدیک تر شود. همان پستی که در هلند از او بازی گرفته می شد و به پاس گل‌ها و به ثمر رساندن گل ختم می شد. ما بازیکنان زیادی در خط حمله داریم ولی ما می خواهیم بهترین پست برای آنها را انتخاب کنیم.

3-300

captcha
تازه ها
بیشتر