فوتبال ایران / شناسه خبر: 100285 / تاریخ انتشار : 1398/4/24 15:54
|

نمره متوسط برای سردار

در هفته اول رقابت‌های لیگ روسیه، زنیت میزبان تومبوف بود و به پیروزی دو بر یک رسید.در این بازی سردار آزمون مهاجم ایرانی 88 دقیقه در ترکیب زنیت حضور داشت اما نتواست گل بزند.گل‌های زنیت توسط اروخین 46 و دزوبا 48 به ثمر رساندند. سایت «چمپیونات» روسیه در ارزیابی فنی اش از این دیدار به سردار نمره متوسط 6 را داد.

تمجید علی المری از کریم

محمد علی المری، مدیر عامل باشگاه السیلیه قطر در مصاحبه با نشریه «الرایه» درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد و در بخشی از صحبت هایش به تمجید از کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی جدیدشان پرداخت.او درباره جذب مهاجم ایرانی گفت: کریم انصاری فرد بازیکن خوبی است و بزودی بقیه بازیکنان خارجی خودمان را معرفی می کنیم تا با قدرت فصل جدید لیگ ستارگان قطر را آغاز کنیم.

پورعلی‌گنجی دو هفته در اسپانیا

باشگاه العربی قطر خبر دادد که کاروان این تیم بامداد دوشنبه عازم کشور اسپانیا شد تا اردوی تدارکاتی پیش از فصلش را در این کشور برپا کند.مرتضی پورعلی گنجی نیز به همراه کاروان العربی عازم اسپانیا شد. تیم قطری در این اردو 15 روزه چند دیدار تدارکاتی برگزار می کند.

نظرسنجی درباره کاوه

با آغاز نقل و انتقالات رسانه های بلژیک چند روزی است درباره  آینده کاوه رضایی، مهاجم سابق استقلال و کنونی بروژ که فصل نه چندانی خوبی را با تیم بلژیکی نگذراند، مطرح می کنند. امروز(دوشنبه) سایت «voetbal24» بلژیک یک نظرسنجی درباره آینده کاوه رضایی به راه انداخت و از کاربرانش پرسید: آیا فکر می کنید رضایی هنوز هم می تواند آینده ای در باشگاه بروژ داشته باشد؟

واکنش بیات به بازگشت رضایی

مهدی بیات، مدیر باشگاه شارلروا و رئیس کنونی فدراسیون فوتبال بلژیک بازگشت کاوه رضایی مهاجم بروژ به شارلروا را مضحک دانست.بیات در مصاحبه با سایت «La Dernière Heure» بلژیک گفت: این موضوع به نوعی یک داستان است. مربی سابقش(ایوان لکو) نتوانست به خوبی از رضایی بازی بگیرد. اما الان او می تواند توانایی های خودش را با حضور کادر فنی جدید بروژ نشان دهد. موضوع بازگشت احتمالی او به شارلروا به نظرم مضحک است.

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر