فوتبال ایران / شناسه خبر: 100274 / تاریخ انتشار : 1398/4/23 19:31
|

ویلموتس در تمرین تیم ساحلی: فاصله زیادی تا شماره یک جهان ندارید

همه ما در فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی خانواده ایران هستیم و امیدوارم تا بهترین نتایج را رقم بزنیم.

تمرین نوبت عصر تیم فوتبال ساحلی از ساعت 18 در زمین ساحلی مرکز ملی فوتبال با حضور مارک ویلموتس برگزار شد که در حاشیه این تمرین مارک ویلموتس با کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال ساحلی به گفتگو پرداخت.

ویلموتس پس از حضور در تمرین ساحلی بازان در ابتدا مورد استقبال اعضای کادرفنی قرار گرفت. هاشم پور مربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران ضمن خیر مقدم به وی گفت : حضور شما برای ما باعث خوشحالی است. مطمئن هستیم که فوتبال ایران با حضور شما دچار تغییرات مثبت زیادی خواهد شد و هم اکنون از استقبال خوب مردم از بازیهای شما این موضوع کاملا مشخص است.

ویلموتس نیز خطاب به بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت : وقتی به ایران آمدم به من گفتند که شما در رنکینگ دوم جهان هستید که باور این موضوع برایم خیلی سخت بود. از نظرم اکنون هم فاصله زیادی تا تبدیل شدن به شماره یک جهان ندارید. وقتی در بلژیک بودم این شرایط را درک کردم و می دانم که قرار گرفتن در جایگاه اول تا سوم چه حس خوبی دارد و بی شک جایگاه شما جز با تمرین و تلاش و ممارست زیاد بدست نیامده است. نتایج شما را پیگیری خواهم کرد و امیدوارم در آینده نزدیک دوباره شما را از نزدیک ببینیم.

وی در پایان گفت: همه ما در فوتبال ، فوتسال و  فوتبال ساحلی خانواده ایران هستیم و امیدوارم تا بهترین نتایج را رقم بزنیم.

جالب اینکه لوران اسپینوسی -مربی دروازه بان های تیم ملی که تجربه چند ماهه از کار در فوتبال ساحلی داشته هم با پیمان حسینی دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان صحبت کرد.

3

captcha
تازه ها
بیشتر